Судове рішення #109928

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

                            

17 серпня2006 року                                                                       м.Київ

 

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

 


Головуючого:Шицького І.Б.,  

суддів:                  Гуля В.С.,КарпечкінаП.Ф.,

 

 

розглянувши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києвана ухвалу Вищого господарського суду України від 10 липня 2006 року у справі № 23/447 за заявою Акціонерного товариства “1-й експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт” до Відкритого акціонерного товариства “Київенергобуд” про визнання банкрутом, -

 

в с т а н о в и л а:

 

Ухвалою Вищого господарського суду України від 10 липня 2006 року касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 13 червня 2006 року та ухвалу господарського суду м. Києва від 18 квітня 2006 року повернуто скаржнику.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України з мотивів неправильного застосування норм процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення провадження з перегляду в касаційному порядку ухвали Вищого господарського суду України від 10 липня2006 року у даній справі.

Керуючись ст.ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

 

у х в а л и л а:

 

відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду ухвали Вищого господарського суду України від 10 липня 2006 року у справі          № 23/447  

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

 

 

         Головуючий:                                                    І.Б. Шицький

 

         судді:                                                                              В.С. Гуль    

 

       П.Ф. Карпечкін

 

                                                                                                      

                                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація