Справа № 3-888
2010 р.
П О С Т А Н О В А
22 вересня 2010 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Ольховська О.В., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від ВДАІ Тельманівського району ГУМВС України в Донецькій області та від УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Сонцеве Старобешівського району Донецької області, громадянина України, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 працює водієм в ТОВ АФ «Мічуріна»,
за ст. ст. 130 ч.1, 130 ч.2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
23.08.2010 року о 00 год. 10 хв. ОСОБА_1, знаходячись в смт. Тельманове Тельманівського району Донецької області, керував автомобілем АЗЛК – 2140 н/з НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від продуття трубки КТ та проходження на вимогу працівника міліції в установленому порядку медичного огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР України.
Крім того, 02.09.2010 року приблизно о 17 год. 10 хв. ОСОБА_1, знаходячись на 75 км.+100 м. а/ш Донецьк – Новоазовськ – Сєдове, керував автомобілем АЗЛК – 2140 н/з НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від продуття трубки КТ та проходження на вимогу працівника міліції в установленому порядку медичного огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР України.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративні правопорушення передбачені ст.ст. 130 ч.1, 130 ч.2 КУпАП.
Згідно ст.36 ч.2 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Факт вчинення правопорушень ОСОБА_1 визнав.
Враховуючи характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого правопорушення, обставини справи, особу правопорушника, вважаю можливим застосувати адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами без оплатного вилучення транспортного засобу.
Керуючись ст. ст. 36, 130 ч.1, 130 ч.2 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк 2/два/ роки без оплатного вилучення транспортного засобу.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Донецької області через Тельманівський районний суд Донецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя
- Номер: 3/2407/2555/11
- Опис: керування в станні сп"яніня
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-888
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Ольховська Олена Володимірівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.09.2011
- Дата етапу: 26.09.2011