УХВАЛА
про залишення позову без розгляду
«14» червня 2010 року м. Дніпропетровськ
Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого - судді Спаї В.В.,
при секретареві – Гудим О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в його обґрунтування посилаючись на те, що 26.07.2008 р. Амур-Нижньодніпровським відділом Реєстрації актів громадянського стану Дніпропетровського міського управління юстиції було зареєстровано шлюб; дітей від шлюбу у подружжя не має, утім відповідач за цим позовом не бажає у добровільному порядку розірвати шлюб, через що у позові й було заявлено вимогу про його розірвання.
У судове засідання 14.05.2010 р. сторони за цим позовом не з’явилися, причини неявки суду не повідомили.
14.06.2010 р. сторони у судове засідання повторно не з’явилися та також причини неявки суду не повідомили.
Згідно з ч. 2 ст. 77 ЦПК України у разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з'явилися в судове засідання без поважних причин.
Відповідно до приписів ч. 3 ст. 169, п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Відтак, як вбачається з матеріалів справи, належним чином повідомлений позивач повторно не повідомив про причини неявки, від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, у зв’язку з чим суд, керуючись ч. 3 ст. 169, п. 3 ч. 1, ч. 2 ст. 207 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачеві право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання до апеляційного суду через Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження та протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження апеляційної скарги.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя В.В.Спаї