Справа № 1-499/2010 р.
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 травня 2010 року Білоцерківський міськрай суд Київської області в складі:
головуючого Мезіна В.Б.
при секретарі Дейнеки С.Л.
з участю прокурора Гриценко К.О,
захисника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу про обвинувачення:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, народилась в АДРЕСА_1 українки, гр. України, освіта середня, не заміжньої, не працюючої, проживаючої в АДРЕСА_2 не судимої, в скоєнні злочину, передбаченого ст.309 ч.1 КК України,
В С Т А Н О В И В :
06.03.2010 року , близько 19 год. 30 хв., ОСОБА_2 перебуваючи біля гуртожитку БНАУ, по АДРЕСА_3 де на снігу, незаконно придбала-знайшла медичний шприц одноразового використання, ємкістю 5 мл., який був заповнений рідиною коричневого кольору, об'ємом на 5 мл., який поклала собі до лівого рукава своєї курточки, де незаконно зберігала при собі для власного вживання без мети збуту.
Цього ж дня, 06.03.2010 року, близько 19 год. 45 хв., ОСОБА_2 знаходячись в під'їзді будинку АДРЕСА_4 була зупинена працівниками міліції і на пропозицію працівників міліції в присутності понятих з лівого рукава своєї курточки самостійно дістала медичний шприц одноразового використання ємкістю 5 мл., який був заповнений рідиною коричневого кольору об'ємом на 5 мл, яку остання незаконно придбала- знайшла і зберігала при собі для власного вживання без мети збуту. Після цього виявлений у ОСОБА_2 медичний шприц одноразового використання ємкістю 5 мл. який був заповнений рідиною коричневого кольору об'ємом на 5 мл., працівниками міліції в присутності понятих був вилучений.
Згідно висновку судово-хімічної експертизи № 118/х від 16.03.2010 р. надана на дослідження рідина (об.І), яка знаходилась у медичному шприці одноразового використання, містить особливо небезпечний засіб, обіг якого заборонено - опій (ацетильований).
Маса наркотичного засобу (опію ацетильованого) у рідині об'ємом 5 мл. у перерахунку на суху речовину становить 0,38 г.
Опій (ацетильований), згідно « Списку №1 Особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено » в « Таблиці 1 » « Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів », затвердженого Кабінетом Міністрів України від 06 травня 2000 року за №770, є особливо небезпечним наркотичним засобом.
Підсудня ОСОБА_2 вину визнала повністю і показала, що дійсно 06.03.2010 року по вул. Г.Чорнобиля знайшла медичний шприц з наркотичною рідиною, який поклала собі в курточку, де зберігала при собі для власного вживання без мети збуту.
В той же день вона була зупинена працівникам міліції і вказаний шприц з наркотичною рідиною був вилучений . .Просила не досліджувати докази по справі.
Враховуючи те, що підсудня не оспорює фактичні обставини справи пред”явленого її обвинувачення за ст.309 ч.1 КК України і судом встановлено, що вона правильно розуміє зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності її позіцїі, заслухавши думку учасників процесу та розяснивши їм положення ст.299 КПК України, суд вважає недоцільним дослідження інших доказів по справі.
Таким чином рахуючи наведене, суд вважає, що вина підсудної доказана в повному об»емі і її дії вірно кваліфіковані за ст.309 ч.1 КК України, тому що вона незаконно придбала ,зберігала наркотичній засіб без мети збуту.
При обранні міри покарання, суд враховує суспільну небезпеку скоєного злочину,обставини справи,особу підсудної.
Підсудня вину визнала і щиро покаялася в скоєному, має на утриманні неповнолітню дитину,ці обставини суд вважає як пом”якшуючи.
Як особа вона характерізуеться посередньо,не працює
Рахуючи пом”якшуючи обставіни і те що злочин не відноситься до тяжких, суд вважає що виправлення підсудної можливе без ізоляції від суспільства.
На підставі викладенного,керуючись ст.323,324,299 КПК України
З А С У Д И В:
ОСОБА_2 за ст.309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі.
На підставі ст.75 КК України звільнити її від покарання з випробуванням, іспитовий строк призначити терміном в 1 рік.
Забов”язати її під час випробування повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця жительства, роботи.
Міру запобіжного заходу залишити підписку про невиїзд. Речові докази по справі –знишити.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Київської області на протязі 15 діб з дня проголошення вироку.
Суддя: