Судове рішення #10980847

КОПІЯ

Справа № 3-8284/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И    

09 серпня 2010 року   суддя  Оболонського районного суду м. Києва  Махлай Л.Д. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Рівненської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого головою фракції „Партії Регіонів”, проживаючого АДРЕСА_1,

за ст.122 ч.3 КпАП України,

В С Т А Н О В И В :

      20.06.2010 року близько 06:57 год. ОСОБА_1 керуючи автомобілем „Акура”, державний номер НОМЕР_1, на 275 км автодороги Київ-Чоп. в зоні дії дорожнього знаку „Обмеження швидкості руху 50 км/год”, перевищив швидкість руху на 62 км/год, чим порушив п.12.9  Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 в судове засідання не з‘явився, про розгляд справи повідомлявся належним чином, у зв‘язку з чим суд вважає можливим розглянути адміністративний матеріал у його відсутності.

Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.

При накладенні адміністративного стягнення враховується особа правопорушника, ступінь його вини та характер вчиненого правопорушення.

Керуючись ст.122 ч. 3  КпАП України,

П О С Т А Н О В И В :

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 510 грн. (тридцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) на користь держави.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя: (підпис)

Строк пред‘явлення до виконання 3 місяці

Копія вірна.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація