Судове рішення #10958
35/92

 


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  

У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

   

16.06.2006                                                                                        Справа № 35/92 

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Белінської В.О.,    

суддів: Тищик І.В. (доповідач)   , Сизько І. А.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Дочірньої кампанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ на рішення господарського суду Дніпропетровської області від  18.05.06р.   у справі № 35/92

за позовом  Дочірньої кампанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ

до  Міського комунального підприємства "Дніпропетровські міські теплові мережі, м. Дніропетровськ

третя особая. яка не заявляє самостійнихвимог на предмет спору: Відкрите акціонерне товариство "Дніпрогаз", м. Дніпропетровськ

про  стягнення 25 912 779,84 грн.

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга підлягає поверненню заявникові, оскільки відповідно до ст. 97 Гоcподарського процесуального кодексу України  апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні ( сторонам ).  Матеріали справи не містять належних доказів направлення  копії апеляційної скарги третій особі, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ВАТ "Дніпрогаз",м. Дніпропетровськ.

При цьому звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч. 4 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1,2 і 3 частини першої цієї статті, сторона у справі має право повторно подати апеляційну скаргу.

На підставі наведеного та керуючись п. 2 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, суд -


УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Дочірньої кампанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ повернути  скаржникові без розгляду.

Додаток: апеляційна скарга та додані до неї матеріали на 8 аркушах, в тому числі платіжне доручення № 5736  від 29.05.06р.

.

Головуючий суддя


В.О.Белінська

Суддя   

І.В. Тищик

Суддя  

 

І.А. Сизько






  • Номер:
  • Опис: зобов'язання звільнити приміщення та стягнення 947,68 грн.
  • Тип справи: Позовна заява(звичайна)
  • Номер справи: 35/92
  • Суд: Господарський суд міста Києва
  • Суддя: Тищик І.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.02.2008
  • Дата етапу: 01.05.2008
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація