Судове рішення #10955700

Справа №2-1835/2010р.

Р І Ш Е Н Н Я

І  М Е Н Е  М          У  К  Р  А  Ї  Н  И

26.08.2010 р. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

в складі : головуючого-судді Сотської С.О.

                 при секретарі – Биковій О.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайську цивільну справу за позовом КП «Затишок» до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

В С Т А Н О В И В :

    В липні 2010 року комунальне підприємство «Затишок»  (надалі - КП «Затишок») звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території, посилаючись на те, що позивач обслуговує будинок, в якому знаходиться квартира відповідачів, і надає їм житлово – комунальні послуги, однак останні  з травня 2008 року їх не оплачують, в зв’язку з чим станом на 01.07.2010 року заборгованість по оплаті складає 1267 грн. 90 коп.

    Посилаючись на викладені обставини позивач просив задовольнити позовні вимоги. В судовому засіданні представник позивача свої вимоги підтримала.

    Відповідачка ОСОБА_1 в судовому засіданні позовні вимоги визнала частково.

    Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилася надала суду заяву в якій просила справу слухати в її відсутність, позовні вимоги визнала частково.

    Суд, заслухавши пояснення сторін, проаналізувавши матеріали справи, дійшов до наступного.

    Встановлено, що відповідачі є наймачами квартири АДРЕСА_1. Даний будинок та прибудинкову територію утримує та надає житлово-комунальні послуги КП «Затишок».

    Статтями 20, 21 Закону України від 24 червня 2004 року №1875 – ІV «Про житлово-комунальні послуги» визначені права та обов’язки споживача й виконавця житлово-комунальних послуг. Зокрема, правом споживача  є одержання вчасно та відповідної якості житлово-комунальних послуг  згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг, а  обов’язком  - оплата житлово-комунальних послуг у строки, встановлені договором або законом.

    Позивач стверджує, що вчасно та якісно надавав відповідачці житлово-комунальні послуги, а остання не сплачує їх, заборгувавши з травня 2007 року по липень 2010 року 1267 грн. 90 коп., що підтверджується наданим розрахунком. Відповідачі позов визнали частково в сумі 1051 грн. 58 коп., поскільки в серпні цього року сплатила 216 грн. 32 коп., в підтвердження цього факту надала суду квитанції від 26.08.2010 року про сплату зазаначеної суми. Таким чином заборгованість відповідачів складає 1051 грн. 58 коп.

    Викладене свідчить, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково.

Відповідно до ч. 1 ст.. 88 ЦПК України стороні на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати. У відповідності до ч. 3 цієї ж статті якщо позивача, на користь якого ухвалено рішення, звільнено від сплати судового збору, він стягується з відповідача в дохід держави пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 213-215 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити частково.

Стягнути  в солідарному порядку з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь Первомайського житлово-експлуатаційного об’єднання КП «Затишок» (код 35964661 МФ ВАТ «Кредитпромбанк» МФО 326007 р/р 26004069801043) - 1051 грн. 58 коп. заборгованості за комунальні послуги та витрати на інформаційне технічне забезпечення розгляду справи по 15 грн. з кожного.

    Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь держави судовий збір по 25 грн. 50 коп. з кожного.

            Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Миколаївської області на протязі десяти днів з дня його проголошення. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку  для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

    У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

СУДДЯ:   підпис

Копія вірна

Суддя Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області                                                                                           ОСОБА_3

Рішення не вступило в законну

Оригінал рішення № 2-1835/2010р. знаходиться в канцелярії Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.

Суддя Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області                                                                                           ОСОБА_3

Ў

ОСОБА_2

АДРЕСА_2

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області направляє Вам копію рішення суду по справі за позовом КП «Затишок» до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

додаток: копія рішення на 1 арк

Суддя Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області                                             Сотська С.О.

ОСОБА_2

АДРЕСА_2

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області направляє Вам копію рішення суду по справі за позовом КП «Затишок» до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

додаток: копія рішення на 1 арк

Суддя Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області                                             Сотська С.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація