Справа N2а-293/2010 р.
У Х В А Л А
12 серпня 2010 року м. Кам”янка-Дніпровська
Кам”янсько-Дніпровський районний суд Запорізької області
у складі головуючого судді: Комишній Н.І.,
при секретаре: Гірков О.І.,
розглянувши в судовому засіданні в м. Кам”янка-Дніпровська адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Запорізькій області , інспектора ДПС молодшого сержанта міліції Козирєва Ігоря Сергійовича про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АР № 346953 від 19.06.2010 р. ,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до Кам”янсько-Дніпровського районного суду з адміністративним позовом до Управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Запорізькій області , інспектора ДПС молодшого сержанта міліції Козирєва Ігоря Сергійовича про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АР № 346953 від 19.06.2010 р.
До початку судового засідання позивач ОСОБА_1 подав до суду письмове клопотання про відкликання адміністративного позову, при цьому просить розглянути зазначене клопотання у його відсутність.
В судове засідання відповідачі до суду не з’явилися, хоча належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи про, що в матеріалах справи мається поштове повідомлення про отримання ними судової повістки.
Суд розглянувши клопотання позивача вважає, що адміністративний позов слід залишити без розгляду, в зв’язку з надходження клопотання від позивача про відкликання позовної заяви.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
Керуючись п.5 ч.1 ст.155 КАС України,-
У Х В А Л И В:
Клопотання позивача ОСОБА_1 – задовольнити.
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Запорізькій області , інспектора ДПС молодшого сержанта міліції Козирєва Ігоря Сергійовича про визнання протиправною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АР № 346953 від 19.06.2010 р. - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, через суд першої інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: Н.І.Комишня