Справа № 3-2676/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 серпня 2010 року суддя Соснівського районного суду м.Черкаси Мельник І.О., розглянувши матеріали справи відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонера
прож. АДРЕСА_1
за ст.130 ч.1 КпАП України
В С Т А Н О В И В:
07.08.2010 р. о 17-50 год., ОСОБА_1, керував автомобілем НОМЕР_1, в м.Черкаси по вул.Дахнівська, з явними ознаками алкогольного сп*яніння, від проходження медичного огляду на стан сп*яніння в установленому порядку ухилився, чим порушив п. 2.5 ПДР України.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав, його вина підтверджується матеріалами справи, а саме:
- даними протоколу про адміністративне правопорушення серії СА № 215592
від 07.08.2010 р.;
Керуючись ст.130 ч.1 КпАП України
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 130 ч. 1 КпАП України та застосувати адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 45 годин.
Постанова судді може бути оскаржена в апеляційному порядку або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Соснівського
районного суду м.Черкаси І.О.Мельник