Справа № 2-6620/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 вересня 2010 р. м. Донецьк
Будьоннівський районний суд м. Донецька в складі: судді Назарцевої В.О., при секретарі судового засідання Чеботок В.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом КП «Тепломережа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у розмірі 2805,74 грн.,
В С Т А Н О В И В:
Позивач директор КП «Тепломережа» Колесніков Г.О. звернувся до суду з позовною заявою до відповідачки ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у розмірі 2805,74 грн.
Позов мотивований тим, що відповідачка в період з 01 червня 2007 року по 01 червня 2010 року не сплатила за теплову енергію в розмірі 2805,74 грн., тому позивач просить стягнути з відповідачки вказану суму.
Представник позивача Глазков В.Л. у судове засідання не з*явився, але від нього надійшла заява з проханням розглянути справу у його відсутність. У судове засідання не з*явилась відповідачка ОСОБА_1, від якої надійшла заява з проханням розглянути справу у її відсутність, тому вважаю можливим справу розглянути у відсутність представника позивача та відповідачки.
Дослідивши матеріали по справі, суд приходить до переконання, що позовні вимоги позивача підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.
Згідно витягу з особистого рахунку у квартирі АДРЕСА_1 зареєстрована ОСОБА_1
На підставі ст. 68 ЖК України наймач забов*язаний своєчасно вносити квартирну плату та оплату за комунальні послуги. Однак, відповідачка в період 01 червня 2007 року по 01 червня 2010 року не сплатила послуги за теплову енергію в розмірі 2805,74 грн., що підтверджується відомостями наданими позивачем.
Згідно зі ст. 623 ЦК України в разі невиконання або неналежного виконання забов*язання, боржник, який порушив забов*язання, має відшкодувати кредиторові завдані цим збитки, що є підставою для стягнення з відповідачки ОСОБА_1 заборгованості за теплову енергію за період 01 червня 2007 року по 01 червня 2010 року у розмірі 2805,74 грн.
Проте відповідачка надали суду копію квитанції, згідно якої вона частково сплатила борг за теплову енергію у розмірі 1300 грн., а тому заборгованість по сплаті за теплову енергію на час винесення рішення судом становить 1505,74 грн., які повинні бути стягнути з відповідачки на користь позивача.
На підставі ст. 88 ЦПК України, ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України “ Про державне мито” з відповідача на користь держави необхідно стягнути судовий збір в розмірі 51 грн.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 68 ЖК України, ст. 623 ЦК України, ст. ст. 157-196,208-223, 224-233 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов комунального підприємства «Тепломережа» задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП «Тепломережа» заборгованість за теплопостачання за період з 01 червня 2007 року по 01 червня 2010 року в сумі 1505,74 грн. (одна тисяча п*ятсот п*ять грн.. 74 коп), збір на інформаційно-технічне забезпечення у сумі 30 грн. (тридцять грн..).
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави у розмірі 51 грн. (п’ятдесят одна грн.).
Рішення може бути оскаржене у Донецькій Апеляційний суд через Будьоннівський районний суд м. Донецька шляхом подання у десятиденний строк з дня оголошення рішення апеляційної скарги.
Рішення надруковане у нарадчої кімнаті на комп’ютері у єдиному екземплярі.
Суддя: