Справа № 3-4295/2010
П О С Т А Н О В А
25 серпня 2010 року Суддя Павлоградського міськрайонного суду Тимченко С.О.
розглянувши матеріали, які надійшли від Західно-Донбаської Об’єднаної Державної Податкової Інспекції у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
громадянина України, працюючого директором
ПП «Віта Плюс»,
який мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за ст.163-4 ч.1 КУпАП, суддя
В С Т А Н О В И В:
16.06.2010 року під час перевірки ПП «Віта Плюс», юридична адреса: АДРЕСА_1, фактична адреса: АДРЕСА_2 встановлено порушення ОСОБА_1: податкові розрахунки за формою 1ДФ про суми виплаченого доходу приватним підприємцям за придбані товари, здійснені послуги за період 2009-2010 рр. до податкової інспекції надавалися не в повному обсязі.
ОСОБА_1 до суду не з’явився, про час та місце розгляду адміністративної справи повідомлявся належним чином, а тому вважаю можливий розгляд справи у його відсутність за наявними матеріалами.
Розглядаючи адміністративний матеріал, вважаю, що у діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-4 ч.1 КУпАП.
Зазначені обставини підтверджуються протоколом про адміністративне правопорушення від 12.08.2010 року, витягом з акту від 16.06.2010 року, постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 23.07.2010 року.
Керуючись ст.ст. 38, 221, 276, 283, 284, 163-4 ч.1 КУпАП, суддя -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 163-4 ч. 1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 34 (тридцять чотири) грн. 00 коп. у дохід держави.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: С.О. Тимченко