Судове рішення #10935751

                                                                                         Справа № 2-702

                                                                     2010р.

                                            ЗАОЧНЕ     РІШЕННЯ

                                                   Іменем      України

25  серпня  2010р.                                           м. Снятин

    Снятинський  районний  суд  Івано – Франківської   області  в складі :

головуючого - судді  -     Боднарука М.В.,

з участю секретаря    -     Лакусти М.З.,

              позивача      -      ОСОБА_1

             розглянувши у   відкритому  судовому засіданні в залі суду в м. Снятині справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про   розірвання  шлюбу,-

    ВСТАНОВИВ:

Позивачка  звернулася  до суду  із  позовом, який  мотивує  тим, що  перебуває в зареєстрованому  шлюбі з відповідачем з 07 лютого 1995 р. Від шлюбу у них народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Причиною розлучення послужило те, що відповідач зловживає спиртними напоями, зраджує у подружній вірності, матеріально сім»ю не забезпечує. Вважає, що шлюб носить формальний характер, просить його розірвати.

    Позивачка в судовому  засіданні позовні вимоги підтримала повністю. Просить шлюб розірвати. Згідна на заочний розгляд справи.

    Відповідач  в  судове  засідання не з’явився,  хоча повідомлявся про час та місце розгляду справи. Про причини неявки не повідомив. А тому,  суд вважає,  що справу слід розглянути заочно у відсутності відповідача.

    Суд, аналізуючи  обставини встановлені під час  судового розгляду та дослідивши зібрані докази, вважає, що оскільки сторони після укладення шлюбу  міцної сім”ї  не створили, протиріччя між ними набули стійкого характеру, мирової угоди не уклали, перебування у шлюбі суперечить інтересам позивачки, то шлюб існує формально, а тому позов підставний і підлягає до задоволення.

    На підставі викладеного та ст. 105, 112 СК  України, керуючись ст. ст.  213-215, 224, 226  ЦПК  України,-

                               ВИРІШИВ:

           

Позов задоволити. Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 07.02.1995 р. Семаківською сільською радою Коломийського  району  Івано - Франківської області,  а/з  № 2 - розірвати.

Сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити проживати з матір»ю ОСОБА_1

При розірванні шлюбу прізвище позивачки залишити без змін «ОСОБА_1».

           На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Івано - Франківської області протягом 10-ти днів з дня його проголошення через Снтинський районний суд.

Дане заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Головуючий : підпис

Суддя Снятинського районного суду :                                       Ю.Р.Потятинник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація