ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
_________________________________________________________________________________________________________
31.08.06 Справа № 8/102
УХВАЛА
Суддя Львівського апеляційного господарського суду у м. Львові
Мурська Х.В. –доповідач у справі
розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП», смт. Берегомет, вих. №122 від 31.07.2006 року
на постанову Господарського суду Чернівецької області від 29.06.2006 року
у справі № 8/102, суддя Черв’яков Є.В.
за позовом Чернівецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Чернівці
до Відповідача – товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП», смт. Берегомет
про стягнення 8 514 грн. 38 коп.
В С Т А Н О В И В :
Учасниками адміністративного процесу є Скаржник (Відповідач) –товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП»та Позивач –Чернівецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
17.07.2006 року на адресу Господарського суду Чернівецької області надійшла заява про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП»подана на постанову Господарського суду Чернівецької області від 29.06.2006 року у справі № 8/102, якою позов Чернівецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП»8 514 грн. 38 коп. –задоволено.
В апеляційній скарзі товариство з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП»просить постанову місцевого господарського суду від 29.06.2006 року скасувати та прийняти нову постанову, якою відмовити Позивачу у задоволенні його позовних вимог, а саме про стягнення 8 514 грн. 38 коп. штрафних санкцій із товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП». Відповідач по справі вважає, що судом першої інстанції не досліджено докази по справі та порушено норми матеріального права, а саме ст. 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України»і п. 10 Положення про робоче місце інвалідів і про порядок працевлаштування інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1995 року № 314.
Суд вважає за необхідне зобов’язати позивача у справі подати заперечення на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст. 191 КАС України та висловити свої міркування щодо розгляду справи в порядку письмового провадження.
Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 165, 190, 197 п. п. 6, 7 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень КАС України, -
суддя, У Х В А Л И В :
1. Відкрити апеляційне провадження у справі № 8/102 за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Берегометський завод ДСП», смт. Берегомет, вих. №122 від 31.07.2006 року .
2. Заперечення на апеляційну скаргу подати до 23.10.2006 року.
3. Сторонам до 23.10.2006 року вирішити питання про подання додаткових доказів з дотриманням вимог ст. 195 КАС України та подати суду заяви про можливість розгляду справи в порядку письмового провадження у відповідності до вимог ст. 197 КАС України.
4. Копії даної ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, рекомендованими листами з повідомленням про вручення для відома та належного виконання.
5. Копію апеляційної скарги надвслати на адресу Позивача.
6. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суд апеляційної інстанції інформує учасників адміністративного процесу про їх права і обов’язки, встановлені ст. ст. 49, 51 КАС України:
Знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи, заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитись з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них, робити з матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; а також сторони можуть змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду; визнати адміністративний позов повністю або частково; досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу; користуватись іншими процесуальними правами, наданими КАС України.
Суддя-доповідач Мурська Х.В.