Справа № 4-19
2010 р.
ПОСТАНОВА
І м е н е м У к р а ї н и
30 червня 2010 року м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі: головуючого – одноособово судді Боярського О.О.
при секретарі - Рачицькій І.А,
розглянувши скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури про невидачу постанови в порядку ст. 97 КПК України,
ВСТАНОВИВ:
Скаржники звернулись до суду зі скаргою про невидачу постанови в порядку ст. 97 КПК України, просять суд вказати на ознаки злочину, вчиненого ОСОБА_3, зобов’язати Білгород-Дністровську міжрайонну прокуратуру видати кожному заявнику постанову в порядку ст. 97 КПК України у відношенні ОСОБА_3
У судове засідання представник Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури надав клопотання, відповідно до якого просить відмовити в повному обсязі в задоволенні скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2
Розглянувши скаргу, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 2 ст. 99-1 КПК України постанову прокурора, слідчого і органу дізнання про відмову в порушенні кримінальної справи може бути оскаржено особою, інтересів якої вона стосується, або її представником до суду в порядку, передбаченому статтею 236-1 цього Кодексу.
Згідно ст. 236-1 КПК України скарга на постанову органу дізнання, слідчого, прокурора про відмову в порушенні кримінальної справи подається особою, інтересів якої вона стосується, або її представником до районного (міського) суду за місцерозташуванням органу або роботи посадової особи, яка винесла постанову, протягом семи днів з дня отримання копії постанови чи повідомлення прокурора про відмову в скасуванні постанови.
Про направлення до Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури прокуратурою Одеської області для приєднання до матеріалів справи та прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України скарги ОСОБА_1 відносно ОСОБА_4, ОСОБА_3 і Хмілевського ОСОБА_1 і ОСОБА_2, як вбачається із їх скарги, стало відомо ще в 2001 року, однак при поданні заяви саме 19 листопада 2009 року скаржники не обґрунтували причини пропуску строку.
Відповідно ст. 234 КПК скарги на дії слідчого розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті, ящо інше не передбачено цим Кодексом.
Згідно ст. 236 КПК України скарги на дії прокурора розглядаються судом першої інстанції при попередньому розгляді справи або при розгляді її по суті, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Водночас кримінальна справа за обвинуваченням ОСОБА_5 розглянута судом, обвинувальний вирок набрав законної сили, винна особа відбула покарання, тому в задоволенні скарги слід відмовити.
На підставі викладеного та керуючись 99-1, 234, 236, 236-1 КПК України, суд –
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, ОСОБА_2 відмовити в задоволенні скарги.
Постанова може бути оскаржена у 7 денний строк до Одеського апеляційного суду.
Суддя:
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: Звернення громадян
- Номер справи: 4-19
- Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Боярський Олександр Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.12.2018
- Дата етапу: 27.12.2018
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу (провадження) за поданням органу дізнання, слідчого, прокурора або скаргою на їх дії
- Номер справи: 4-19
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Боярський Олександр Олександрович
- Результати справи: подання,скаргу,клопотання,заяву задоволено, у тому числі частково
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.04.2011
- Дата етапу: 01.04.2011