Судове рішення #10924086

Справа № 2-1260

2010 рік

         ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

         Іменем    України

20 вересня 2010 року                                       Коломийський міськрайонний суд

                                                                          Івано-Франківської області

у складі:

головуючого-судді                                             Кавацюка М.Ф.

секретаря                                                              Гайової Г.Ф.

представника позивача                    Костюк Г.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Коломиї цивільну справу за позовом Коломийського УЕГГ до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ, -

                                                        в с т а н о в и в :

представник позивача підтримуючи вимоги в судовому засіданні просить позов задоволити та стягнути з відповідача на їх користь 1876,16 грн. заборгованості за спожитий природний газ; 51 грн. судового збору та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Відповідач в судове засідання не з’явився з невідомих суду причин. Про час та місце розгляду справи був належно повідомлений, про що свідчить повідомлення про вручення йому поштового відправлення, на підставі чого суд вважає за можливе слухати справу у його відсутності, згідно ст. 224 ЦПК України.

Суд, вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи вважає, що позов слід задоволити з наступних підстав.

Між Коломийським УЕГГ та відповідачем укладено договір № 10-05/14527/69826 про надання послуг з газопостачання.

Згідно п. 16 даного договору розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць. Плата за надані протягом розрахункового періоду послуги з газопостачання вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця.

Відповідач не належно виконував умови договору в результаті чого станом на 28 квітня 2010 року виникла заборгованість в розмірі 1876, 16 грн., що підтверджується довідкою про розрахунки за спожитий природний газ.

Відповідно до ст. 714 ЦК України споживач зобов’язаний оплачувати вартість прийнятих ресурсів.

На підставі ст. 526 ЦК України зобов’язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог закону.

В добровільному порядку відповідач заборгованість не сплачує, тому Коломийське УЕГГ звернулось з позовом до суду, який слід задоволити повністю.

На підставі  ст.ст. 526, 714 ЦК України та керуючись ст.ст. 213-215, 224  ЦПК України, суд -

                                               в и р і ш и в :

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 в користь ВАТ ”Івано-Франківськгаз” в особі Коломийського УЕГГ на р/р № 260020100629 ТзОВ КБ “Фінансова ініціатива” м. Івано-Франківськ, МФО 380054, код ЕДРПОУ 24686657, свідоцтво платника податку № 12867884 – 1876 (одну тисячу вісімсот сімдесят шість) грн. 16 коп. боргу за спожитий природний газ, 51 (п’ятдесят одну) грн. державного мита та 30 (тридцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Івано-Франківського апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.        

      Головуючий : підпис.

       З оригіналом вірно.

 Суддя :                                                        Кавацюк М.Ф.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація