Справа № 3 – 2900/ 2010 рік
ПОСТАНОВА
14 липня 2010 року Святошинський районний суд м. Києва у складі:
Головуючого судді: Лук’яненко Л.М.
при секретарі: Коваленко І.А.
за участю адвоката: ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали які надійшли від Святошинського ВДАІ ГУ МВС України у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, не працюючого пенсіонер, проживаючого: АДРЕСА_1, вказана адреса в протоколі: АДРЕСА_2, ідентифікаційний код невідомий, за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
в с т а н о в и в :
15.04..2010 року приблизно в 10 год. 30 хв. ОСОБА_2 керуючи автомобілем НОМЕР_1 в м. Києві на вул. Святошинська 34 під час зміни напрямку руху, не переконався, що це буде безпечним для інших учасників дорожнього руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем «Шкода» д.н.з. НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_3, який рухався з правого боку в попутному напрямку, після зіткнення останній здійснив зіткнення з бардюрний каменем, що призвело до пошкодження транспортних засобів.
В діях водія вбачається порушення п. 10.1 ПДР.
В судовому засіданні правопорушник вину не визнав, пояснив, що не змінював напрямку руху, а водій автомобіля «Шкода» здійснював маневр випередження, від проведення авто технічної експертизи відмовився, просив слухати справу по матеріалам справи.
Вина ОСОБА_2 підтверджується зібраними в справі доказами, зокрема, протоколом, складеним інспектором ДАІ, схемою дорожньо-транспортної пригоди, протоколом огляду місця ДТП.
З огляду на викладене, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне визнати правопорушника винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпроАП, оскільки його вина у здійсненні зіткнення підтверджується зібраними по справі доказами.
Керуючись ст.ст.124, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,-
п о с т а н о в и в :
Визнати ОСОБА_2 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 25-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 425 (чотириста двадцять п'ять) гривень.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів для з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя :