Справа № 2-6447/10
У Х В А Л А
16 вересня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Антонова Н.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства «ЦЕНТР ТРУБОІЗОЛЯЦІЯ», ОСОБА_2, треті особи Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація, відділ з питань підприємництва та державної реєстрації Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації про поділ частини спільного майна подружжя відносно визначеного об’єкту спільного майна подружжя,-
в с т а н о в и в:
Позивач звернулась до Голосіївського районного суду з вище вказаним позовом.
Розглянувши подані матеріали, вважаю за необхідне відмовити у прийнятті позовної заяви на підставі наступного.
Предметом позову є спільне майно подружжя, відповідачем у даній справі, про поділ спільного майна подружжя, є інший з подружжя. Позовні вимоги пред’являються до ОСОБА_2. До іншого відповідача – ЗАТ ««ЦЕНТР ТРУБОІЗОЛЯЦІЯ» вимоги відсутні.
Відповідно до ст. 109 ЦПК України, позови до фізичної особи пред’являються в суд за місцем її проживання.
Як вбачається з позову, відповідач ОСОБА_2 проживає за адресою АДРЕСА_1, що територіально відноситься до Шевченківського району м. Києва.
Відповідно до ст. 115 ЦПК України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження в справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала. Ухвала суду разом із заявою та всіма додатками до неї надсилаються позивачеві.
Враховуючи викладене, керуючись ст.109, 115 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства «ЦЕНТР ТРУБОІЗОЛЯЦІЯ», ОСОБА_2, треті особи Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація, відділ з питань підприємництва та державної реєстрації Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації про поділ частини спільного майна подружжя відносно визначеного об’єкту спільного майна подружжя.
Ухвалу суду разом із заявою та додатками до неї надіслати позивачу, роз'яснивши йому право звернення з даним позовом до суду за місцем проживання відповідача.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів після її постановлення.
Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва з одночасним направленням апеляційної скарги особою, яка її подає, до Апеляційного суду м. Києва.
Суддя
- Номер: 6/433/44/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-6447/10
- Суд: Троїцький районний суд Луганської області
- Суддя: Антонова Наталія Володимирівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.02.2019
- Дата етапу: 03.09.2019
- Номер: 2-в/433/37/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву про відновлення втраченого судового провадження
- Номер справи: 2-6447/10
- Суд: Троїцький районний суд Луганської області
- Суддя: Антонова Наталія Володимирівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2019
- Дата етапу: 28.03.2019