Судове рішення #10916194

         

Новогродівський міський суд Донецької області

С У Д О В И Й       Н А К А З

07 вересня 2010 року                                                                                        №2-н-42/2010

                                                           м.Новогродівка

    Суддя Новогродівського міського суду Донецької області Грідяєва М.В., розглянувши заяву Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” в особі відокремленного підрозділу Красноармійське регіональне виробниче управління КП “Компанія “Вода Донбасу” про видачу судового наказу,

    Відповідно до ст.ст.525, 526, 530, 610, 611, 612, 624, 1046, 1048, 1049, 1054 ЦК України, ст.ст.99, 102-105 ЦПК України,

Н А К А З У Ю :

    Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає в АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 на користь Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, 85300, м.Красноармійськ, вул.Дніпропетровська, 11,  р/р 26008313829 ВАТ Держощадбанк України МФО 394017 ЄДРПОУ 35581082 – 395 грн. (триста дев’яносто п’ять грн.)  38 коп. заборгованість за водопостачання та водовідведення.

    Стягнути з боржника ОСОБА_1 на користь стягувача -  30 ( тридцять ) грн. судових витрат, що були останнім сплачені при подачі заяви.

    Стягнути з боржника ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 25 грн. 50 коп.

    Судовий наказ після набранням ним законної сили видати стягувачу.

     

                Суддя                                                                                       М.В. Грідяєва

    Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

    Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

    Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ. (стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація