Справа 2-3892-2009
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2009 року. Артемівський міськрайонний суд Донецької області, у складі:
- головуючого - судді Божко В.П.,
- при секретарі - Лосинській І.М.,
- з участю представника позивача - Довженко Л.Д.,
розглянувши у залі суду у м. Артемівську у відкритому судовому розгляді цивільну справу за позовом КП «Бахмут-Вода» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, суд
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить стягнути з відповідачів в солідарному порядку суму боргу за спожиті послуги по водопостачанню та водовідведенню, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачі проживаючи за адресою - АДРЕСА_1, мають заборгованість станом на 01.04.2009 року у розмірі 1292 гривень 99 копійок. В добровільному порядку відповідачі заборгованість погасити відмовились. У зв’язку з цим позивач просив стягнути з відповідачів заборгованість за спожиті послуги по водопостачанню та водовідведенню у сумі 1292 гривень 99 копійок.
Свої позовні вимоги представник позивача підтримав в судовому засіданні.
Відповідачі позовні вимоги визнали у повному обсязі.
Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовна заява підлягає задоволенню у повному обсязі, з наступних підстав.
Згідно особового рахунку у відповідачів станом на 01.04.2009 року має місце заборгованість за спожиті послуги по водопостачанню та водовідведенню у сумі 1292 гривень 99 копійок.
Керуючись ст. ст. 14,15,16,257 ЦК України, ст. ст. 64,67,68 ЖК України, ст. ст. 5,6, 10,107,208-209,215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги задовольнити.
Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь КП «Бахмут-Вода» - п-р 26006190327670 в Артемівському відділені ДОФ АКБ «Укрсоцбанк» м. Донецьк, МФО 334011 ЄДРПОУ 35298787 -1292 гривень 99 копійок.
Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь КП «Бахмут-Вода» витрати з інформаційно-технічного забезпечення справи в сумі 30 грн., сплачені останнім раніше.
Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь держави судовий збір в сумі 51 грн.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга до Апеляційного суду Донецької області через Артемівський міськрайонний суд Донецької області протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення складено у нарадчій кімнаті.