Судове рішення #1091168
справа № 2- 389/2007 p

справа № 2- 389/2007 p. РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 березня 2007 року

Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі:

Головуючого судді - Плахотника Г.М.

При секретарі - Заніній О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом КГЖЕП „Центральне" до ОСОБА_1про стягнення заборгованості

ВСТАНОВИВ:

КГЖЕП „Центральне" звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1про стягнення заборгованості.

Представник позивача вказував, що відповідач є наймачем АДРЕСА_1. Станом на 01.05.2006 року заборгував перед КГЖЕП „Центральне" 619 грн. 82 коп. В ході слухання справи представник позивача уточнив позовні вимоги і просив стягнути з відповідача суму заборгованості в розмірі 72 грн. 18 коп. та повернення витрат на інформаційно-технічне забезпечення 30 грн.

Відповідач повторно з невідомих суду причин до суду не прибув, хоча був повідомлений належним чином.

Вислухавши пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

В судовому засіданні достовірно встановлено, що відповідач є наймачем АДРЕСА_1. Згідно довідки з бухгалтерії станом на 01.05.2006 року заборгував перед КГЖЕП „Центральне" 619 грн. 82 коп. В добровільному порядку відповідач борг погашає і тому суд вважає необхідним стягнути з ОСОБА_1 суму боргу на користь КГЖЕП „Центральне" в розмірі 72 грн. 82 коп. та повернення витрат на інформаційно-технічне забезпечення - 30 грн.

Згідно зі ст. 68 ЖК України наймач повинен своєчасно вносити квартплату та плату за комунальні послуги.

Керуючись ст. 68 ЖК , ст.ст. 10,11, 88, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов КГЖЕП „Центральне" до ОСОБА_1про стягнення заборгованості - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1на користь КГЖЕП „Центральне" в рахунок погашення заборгованості по квартплаті 72 грн. 82 коп., та у повернення витрат на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі - 30 грн.

Стягнути з ОСОБА_1держмито в прибуток держави 51 грн. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів    з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга    на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

В разі не подання заяви про апеляційне оскарження , рішення набирає чинності після закінчення десятиденного терміну з дня проголошення рішення а в разі неподання апеляційної скарги - після закінчення двадцятиденного терміну.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація