Судове рішення #10907024

  Справа № 2-63/2010 року                                                                                                                  

  Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И  

             11 червня  2010 року  Краснокутський районний суд Харківської області в складі: головуючого            -     Каліберди В.А.

з участю секретаря  -     Пушкар І.М.

 розглянувши у  відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Краснокутськ цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,   -

  в с т а н о в и в :  

   16 листопада  2009 року позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В обґрунтування своїх вимог позивачка вказала, що 1 липня 2006 року вона вступила в зареєстрований шлюб з відповідачем. Від вказаного шлюбу сторони  мають одну неповнолітню дитину – доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя з відповідачем не склалося через різні погляди на життя та відсутність взаєморозуміння та взаємоповаги. На даний час сторони разом не проживають. Так як примирення та  збереження сім”ї неможливе, позивачка просить суд розірвати шлюб.

           Позивачка у відкритому  судовому засіданні  позовні вимоги підтримала та прохала суд їх задовольнити.    

Відповідач  у   відкритому  судовому засіданні позов не визнав.    

            Суд, заслухавши пояснення сторін,  дослідивши письмові докази, повно та всебічно з”ясувавши обставини справи,  прийшов до наступного.

 Як вбачається з матеріалів справи, 1 липня 2006 року сторони вступили в зареєстрований шлюб, що підтверджується   свідоцтвом про  шлюб, серії НОМЕР_1, виданим  1 липня 2006 року відділом  реєстрації актів цивільного стану Краснокутського районного управління юстиції Харківської області,  актовий запис № 43.  

 Від  шлюбу  сторони мають одну неповнолітню дитину – доньку ОСОБА_3, про що свідчить її свідоцтво про народження, оглянуте в судовому засіданні.  

 За час спільного проживання між сторонами часто виникали сварки, що призвело до втрати почуттів поваги та любові один до одного,  сторони подружніх стосунків не підтримують. Судом, крім того, вживалися заходи щодо примирення подружжя, а саме – надавався термін для примирення, але сторони не примирилися.

            Згідно зі ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст.110 цього  Кодексу .

 В силу ч.2  ст.112 СК України  суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

 Враховуючи те, що позивачка наполягає на розірванні шлюбу, в наданий для примирення термін сторони не примирилися, суд приходить до висновку, що сім'я розпалась остаточно, а  подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу неможливі та суперечили б інтересам обох з подружжя.

          Керуючись ст. ст. 105, 112 СК України, ст.ст.  10, 11, 209, 212, 214, 215  ЦПК України, суд -

  в и р і ш и в :  

           Позов    ОСОБА_1  -   з а д о в о л ь н и т и.

Розірвати шлюб між  ОСОБА_1 та  ОСОБА_2, зареєстрований 1 липня 2006 року відділом  реєстрації актів цивільного стану Краснокутського районного управління юстиції Харківської області,  актовий запис № 43.

           При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1  державне мито на користь держави у розмірі 17  (сімнадцять) грн.

ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.

  

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області  через Краснокутський районний суд Харківської області шляхом подачі в 10-денний термін з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  або  в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  

  

суддя – підпис

з оригіналом вірно

Рішення набрало законної сили 22 червня 2010 року.

  СУДДЯ                                                                     В.А. КАЛІБЕРДА  

         

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація