Судове рішення #10906124

  Справа № 2-2692/10  

    Р І Ш Е Н Н Я  
 
І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

4 серпня 2010 року Червоноградський міський суд Львівської області  
складі : головуючого - судді     Новосада М.Д.  

при секретарі     Терех У.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Червонограді справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2   про стягнення аліментів, -  

  В С Т А Н О В И В :  

Позивачка звернулась в суд із позовом до відповідача про стягнення аліментів   покликаючись на те, що шлюб із відповідачем зареєстровано 25.04.2009 року у  виконавчому комітеті Соснівської міської ради Львівської області.  

Від подружнього життя у них народилося двоє дітей: син – ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та донька – ОСОБА_4  ІНФОРМАЦІЯ_1.  

Подружнє життя із відповідачем не склалося, через що вона разом із дітьми була вимушена залишити останнього та піти проживати до своїх батьків. Подала позов про розірвання шлюбу.  

Крім того, проживаючи разом відповідач кошти на утримання дітей не надавав.  

Тому, бажає отримувати аліменти на утримання дітей за рішенням суду.  

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала та пояснила, що через поведінку відповідача вона надалі не бажає підтримувати з ним шлюбних відносин. На даний час вона перебуває у відпустці по догляду за дітьми до досягнення ним трирічного віку. Відповідач коштів на утримання дітей не надає. Просить стягнути з нього аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частини його доходу, щомісячно.  

Відповідач у судовому засіданні позов визнав та пояснив, що згідний сплачувати аліменти на утримання дітей у визначеному позивачкою розмірі.  

Вислухавши пояснення сторін, оцінивши представлені документи, суд вважає, що  позов підлягає до задоволення з таких підстав:  

Судом встановлено, що шлюб між сторонами зареєстровано 25.04.2009 року у  виконавчому комітеті Соснівської міської ради Львівської області, актовий запис                 за № 19.  

Від даного шлюбу у них народилося двоє дітей: син - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та донька – ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1.  

Як вбачається з акту житлово – комунальної контори № 4 від 14.07.2010 року № 498/1 ОСОБА_1, разом із малолітніми дітьми  – двійнятами:  син - ОСОБА_3 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає без реєстрації за адресою                        АДРЕСА_1  

Довідкою ВП  Шахта «Великомостівська» від 14.07.2010 року № 310 стверджується, що ОСОБА_2, і його середньомісячний заробіток складає 2 221.08 грн.  

Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення  нею повноліття.  

Позивачка перебуває у відпустці по догляду за дітьми до досягнення ними трирічного віку. Відповідач проживає окремо від сім’ї, кошти на утримання дітей в добровільному порядку не надає, чим поставив позивачку у скрутне матеріальне становище. Позовні вимоги позивачки відповідачем не заперечуються, останній згідний сплачувати аліменти на утримання дітей.  

Виходячи із наведеного суд прийшов до переконання, що з ОСОБА_2, слід стягнути аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частини заробітку ( доходу ), щомісячно до досягнення ними повноліття.  

  Керуючись ст. ст. 10, 30, 60, 212 ЦПК України, ст. ст. 180, 182, 183 Сімейного Кодексу України , суд  -  

В И Р І Ш И В :  

Позов задовольнити.  

Стягувати з   ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м.   в користь   ОСОБА_6   ,   аліменти на утримання дітей:  ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/3 частини заробітку ( доходу ) щомісячно,   але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку в місяць,   починаючи з 15.07.2010 року до досягнення ними повноліття.  

Стягнути з   ОСОБА_2  51 грн. 00 коп., державного мита в дохід держави та  120 грн. 50 коп. за інформаційно-технічне  забезпечення розгляду цивільної справи.  

Рішення вступає в законну силу через десять днів з дня проголошення, якщо не подано   апеляційну скаргу.  

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а відповідачем протягом цього ж строку з дня отримання копії рішення.  

 

  С У Д Д Я      

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація