Судове рішення #10894910

Справа № 2-7-3065/10року

ЗАОЧНЕ     РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

29 червня 2010 року                             м. Миколаїв

Центральний районний суд м. Миколаєва у складі:

головуючого судді –                         Подзігун Г.В.

при секретарі –                             Майстренко О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, –

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення  аліментів на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частини від усіх видів доходів відповідача, щомісячно, до повноліття дітей.

Позивачка у  судове засідання не з’явилася, надала суду заяву про розгляд справи за її відсутності в порядку заочного провадження,  вимоги позову підтримала.

Відповідач у судове засідання не з’явився, причини своєї неявки суду не повідомив, заперечень проти позову не надав.

Ухвалою суду справа розглянута за відсутністю позивачки та відповідача в порядку заочного провадження, оскільки у справі достатньо даних про права та взаємини сторін.

Вивчивши доводи позову, дослідивши письмові докази, судом встановлено наступне.

Як вбачається із матеріалів справи, сторони перебували у зареєстрованому шлюбі, від якого мають неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

На теперішній час діти проживають з позивачкою, знаходяться на її утриманні і вихованні.

Позивачка працює на Миколаївській дирекції Поштамт – ЦПЗ № 1 на посаді листоноші та отримує щомісячно в середньому заробіток в розмірі 1145 грн. 11 коп.

Відповідач  матеріальну допомогу в достатній і будь-якій встановленій офіційній формі на утримання дітей не надає.

Оцінюючи зібрані докази у справі, суд приходить до висновку, що відповідач як батько неповнолітніх ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, зобов'язаний утримувати дітей, проте матеріальної допомоги достатньої для задоволення їхніх розумних потреб, добровільно не надає. Якої-небудь взаємної угоди про оплату відповідачем аліментів в добровільному порядку між позивачкою і відповідачем досягнуто не було.

На підставі вищевикладеного, у відповідності до ст. ст. 180, 181, 182, 183 СК України, суд приходить до висновку, що вимоги позову є обґрунтованими та підлягають задоволенню, у зв’язку з чим з відповідача на користь позивачки необхідно стягнути аліменти на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/3 частини від усіх видів доходів відповідача, щомісячно, починаючи з часу пред'явлення вимог – 12.04.2010 року, до повноліття дітей.

В силу ст.ст. 81, 88 ЦПК України з відповідача на користь держави підлягає стягненню судовий збір у розмірі 51 грн., на користь ГУ ДКУ у Миколаївській області слід стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 грн.

Керуючись ст. ст.  14,  209, 212-215 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів  - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, місце народження та роботи не відоме, який мешкає АДРЕСА_1, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частини від усіх видів доходів відповідача, щомісячно, починаючи з часу пред'явлення вимог – 12.04.2010 року, до повноліття дітей.

Стягнути зі ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 51грн.

Стягнути зі ОСОБА_2 на користь ГУ ДКУ в Миколаївській області витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справ у розмірі 120 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

Заява про перегляд заочного рішення може бути подана відповідачем протягом десяти днів з моменту отримання копії рішення.

Рішення може бути оскаржене через суд першої інстанції до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів.

Суддя                                                   Подзігун  Г.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація