Судове рішення #1088703
22ц-867/07

22ц-867/07    

УХВАЛА

11 квітня 2007 року _. Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської  області в складі:

головуючого Парінової І. К. ,

суддів: Лїсіциної А. І. , Іванової І.П. При секретарі Войтенко Ю.О.,

 розглянувши заяву ОСОБА_2про поновлення апеляційного строку на подачу її апеляційної скарги на рішення Жовтневого районного суду м. Луганська від 19.10.2006 року по цивільной справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_3 про розподіл житлового будинку в натурі між співвласниками, -

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Жовтневого районного суду м. Луганська від 19 жовтня 2006 р. розділений в натурі жилий будинок між братами ОСОБА_1, яким він належить в рівних долях на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 04.02.94 р. після смерті матері.

ОСОБА_2. - дружина ОСОБА_1. просить поновити строк на подачу апеляційної скарги, тому, що тільки 04.12.06 р. вона дізналась від чоловіка про рішення суду, з яким не згодна, вважає, що суд повинен був притягнути до участі у справі, щоб вона могла доказати, що, як дружина позивача, теж має право на частку в будинку.

ОСОБА_2. не відноситься до осіб, які брали участь у розгляді даної справи.

Згідно ч.1 ст.292 ЦПК України „Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд виріши в питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково".

 

2

 

Перевіривши матеріали справи, вислухавши представника ОСОБА_2., обговоривши вимогу про поновлення строку, колегія суддів вважає, що підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Жовтневого районного суду м. Луганська від 19 жовтня 2006 р. немає.

Керуючись ст.294 ЦПК України ,-

УХВАЛИЛА:

. Відмовити ОСОБА_2 у поновленні строку на апеляційне оскарження рішення Жовтневого районного суду м. Луганська від 19 жовтня 2006 р.

Ухвала набирає чинності негайно, але може бути оскаржена на протязі двох місяців в касаційному порядку до Верховного Суду України безпосередньо.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація