П О С Т А Н О В А
09 вересня 2010 року м. Тальне
Суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Ткаченко О.М. розглянувши адміністративні матеріали які надійшли від ВДАІ Тальнівського району при УДАІ УМВС в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя с. Мошурів Тальнівського району, Черкаської області, не працюючого, за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, 29.08.2010 року о 08 год. 05 хв. на 58 км. автодороги Золотоноша –Черкаси – Сміла керував автомобілем ЗАЗ 110247 д.н. НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду для встановлення стану сп’яніння відмовився, чим порушив п.п. 2.5 ПДР України.
ОСОБА_1, в судовому засіданні свою вину визнав повністю.
Вина правопорушника в суді підтверджена повністю зібраними матеріалами справи і в його діях є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.
Враховуючи особу правопорушника, пом’якшуючі і обтяжуючі обставини рахую, що йому необхідно обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ч.1 ст.130, 283, 284, Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через Тальнівський районний суд на протязі 10 діб з дня її винесення.
Суддя
- Номер: 3-519/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-519/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Ткаченко Олександр Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.08.2015
- Дата етапу: 18.08.2015