Судове рішення #10885525

Справа № 3 - 186 \2010 р.

П О С Т А Н О В А

Іменем України

13 січня 2010 року суддя Білозерського районного суду Херсонської області Сокирко Л.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Держрибінспекції в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 85 ч. 4 КпАП України громадянина України: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Херсонської області, мешканця АДРЕСА_1, не працює, -

в с т а н о в и л а :

Згідно протоколу про адмінстративне правопорушення № 005922\6837 від 09.10.2009 року громадянин ОСОБА_1, 09.10.2009 року близько 11 год. 40 хв.ловив рибу промисловим знаряддям лову мисиновою сіткою в брід. Затриманий під час лову.

При затриманні виявлено:сітку мисинову 1 шт, вічко 50 мм, довжина 10 м., висота 1 м.

Чим порушив ст. 3.15, правил любительського та спортивного рибальства, ст.63 Закону України про тваринний світ.

Правопорушник в судове засідання не з`явився,про день,час та місце слухання справи повідомлявся належним чином.Винність правопорушника в скоєнні правопорушення передбаченого ст. 85 ч4 КпАП України підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 005922\6837 від 09.10.2009 р. та матеріалами справи..

Однак Протокол № 005922\6837 від 09.10.2009р. на притягнення до адмінвідповідальності гр.ОСОБА_1 за ст. 85 ч.4 КпАП України надійшов до суду з порушенням строків притягнення до адміністративного стягнення.

За змістом ст. 247 КпАП України при закінченні на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку,передбаченого ст. 38 цього Кодексу, правопорушення в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю.

Таким чином суддя за спливом строку не вправі з`ясовувати обставини скоєння правопорушення та визнати особу винною чи невинуватою у скоєнні адміністративного правопорушення

На підставі викладеного керуючись ст.ст. 38,247 КпАП України -

п о с т а н о в и л а :

Провадження по справі про адміністративне правопорушення передбачене ст. 85 ч.4 КпАП України відносно ОСОБА_1 закрити в в звязку із закінченням строків накладення адмінстративного стягнення.

Сітку мисинову вічко 50мм, довжина 10 м, висота 1 м. конфіскувати на користь держави , які згідно опису оцінки знаходиться в м. Херсон вул. М.Фортус № 89

Постанова може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду на протязі 10 днів через Білозерський районний суд.

Суддя:

Постанова пред`явлена до

виконання

Постанова набрала чинності

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація