Справа №3-10442010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
8 вересня 2010 року смт. Вол-Волинський
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Криницький Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Володарсько-Волинського району Житомирської області
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1, не працюючого, який вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
01.07.2010 року ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП.
Повторно, 23.08.2010 року о 14 год. 00 хв. в смт.Іршанськ гр. ОСОБА_1 керував мотоциклом марки ІЖ-49,без державного номерного знака, в стані алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з ротової порожнини, не зв”язна мова. Продути трубку КТ, проїхати на медичне освідування в присутності двох свідків категорично відмовився, чим порушив п.2.5 ПДР України.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, крім того його вина у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується його поясненням до протоколу та матеріалами адміністративної справи.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 ніде не працює, посвідчення водія не має, а тому вважаю за доцільне накласти адміністративне стягнення у виді 60 годин громадських робіт.
Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати його адміністративному стягненню у виді 60 (шістдесят) годин громадських робіт.
Копію постанови направити до Володарсько-Волинської КВІ УДДУПВП.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня винесення постанови через Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області.
Суддя: / підпис/
Копія вірна.
Суддя: Криницький Л.В.
Заступнику начальника
Коростенського відділу КВІ УДДУ ПВП
у Володарсько-Волинському районі
Данильчук Н. М.
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області направляє копії постанови від 27 серпня 2010 року у відношенні ОСОБА_4 для виконання.
Про результати виконання прошу повідомити суд.
Додаток: 2 копії постанови.
Суддя: Криницький Л.В.
Заступнику начальника
Коростенського відділу КВІ УДДУ ПВП
у Володарсько-Волинському районі
Данильчук Н. М.
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області направляє копії постанови від 27 серпня 2010 року у відношенні ОСОБА_4 для виконання.
Про результати виконання прошу повідомити суд.
Додаток: 2 копії постанови.
Суддя: Криницький Л.В.