Справа № 2- н - 352/2010 року
У Х В А Л А
1 вересня 2010 року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Демчик Р.В., розглянувши заяву Смілянського комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу,-
встановив :
СКП «Смілакомунтеплоенерго» звернулося в суд з заявою в якій просить винести наказ про стягнення з ОСОБА_1 на його користь 1711 грн. 55 коп. боргу за послуги з теплопостачання, 6 грн. 24 коп. пені та 81 грн. судових витрат.
Розглянувши надані матеріали, прихожу до висновку про необхідність відмовити у прийняті вказаної заяви.
Відповідно до п.3 ч.1 ст. 96 ЦПК України, судовий наказ може бути видано у разі якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості.
Як вбачається з заяви про видачу судового наказу, заявник просить стягнути поточний борг за житлово-комунальні послуги, борг та пеню за договором реструктуризації.
Відповідно до ч. 5 ст. 100 ЦПК України, у разі якщо в заяві про видачу судового наказу містяться вимоги, частина з яких не підлягає розгляду в порядку наказного провадження, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу лише в частині цих вимог. У разі якщо заявлені вимоги між собою взаємопов’язані і окремий їх розгляд неможливий, то суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Оскільки заявником заявлено вимоги, частина з яких не передбачена ст. 96 ЦПК України, але вони взаємопов’язані між собою і окремий їх розгляд неможливий, у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 96,100,101 ЦПК України ,-
ухвалив:
Відмовити Смілянському комунальному підприємству «Смілакомунтеплоенерго»у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1
Заяву з доданими до неї документами повернути заявнику, роз’яснивши його право на звернення до суду з цими самими вимогами в позовному порядку.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через Смілянський міськрайонний суд шляхом подачі в 5 денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, а в разі її оскарження - після розгляду справи апеляційним судом, якщо вона не буде скасована.
Суддя: