Судове рішення #108641
Справа № 22-ц-4602/06р

Справа № 22-ц-4602/06р. Ухвала

про прийняття апеляційної скарги

10 серпня 2006 року суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду    Харківської області Шевченко Н.Ф.,

розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1   на рішення Київського районного суду м. Харкова від 19 червня 2006 року  по цивільній справі за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про розірвання договору довічного утримання, -

встановила:

Апеляційна скарга ОСОБА_1   на рішення Київського районного суду м. Харкова від 19 червня 2006 року   оформлена відповідно до вимог ст. 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження. Підстав для залишення апеляційної скарги без руху не вбачається.

У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

. Керуючись ст. 297 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Прийняти апеляційну скаргу ОСОБА_1  на рішення Київського районного суду м. Харкова від 19 червня 2006 року   по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання договору довічного утримання - до розгляду     апеляційним судом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація