Справа № 2-4594/2010 р.
У Х В А Л А
іменем України
10 серпня 2010 року Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого судді Скляренко В.М.
при секретарі Кожем’яка І.В.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,
в с т а н о в и в:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що між нею та відповідачем 25 вересня 2004 року відділі РАГС м. Черкаси був зареєстрований шлюб, актовий запис № 1358, від якого вони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя з відповідачем не склалося, тому що між ними постійно виникали конфліктні ситуації, відповідач чинив відносно неї насилля, не утримував сім’ю матеріально. З травня 2010 року шлюбних стосунків вони не підтримують. Вважає, що подальше збереження їх сім’ї не можливе, а тому просить шлюб розірвати.
Крім того вказує, що неповнолітній син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 проживає з нею та перебуває на її утриманні, а відповідач добровільно не надає матеріальної допомоги на утримання сина, що і змусило її звернутися до суду з даним позовом. Враховуючи, що відповідач має нерегулярний, мінливий дохід, просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання сина дітей в твердій грошовій сумі в розмірі 600 грн. щомісячно, починаючи з дня подачі позову до суду.
В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 уточнила свої позовні вимоги, зменшивши їх та просила суд стягнути з відповідача ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження в розмірі ? частини віх видів заробітку відповідача щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку починаючи з дня подачі позову до суду. Позовні вимоги в частині розірвання шлюбу просила залишити без розгляду про що подала до суду відповідну заяву, яку просила задовольнити.
Суд вважає, що клопотання позивачки не суперечить вимогам закону і підлягає до задоволення, оскільки згідно п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивачем було подано заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України,
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та розірвання шлюбу в частині розірвання шлюбу - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подання у п’ятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Головуючий: В.М. Скляренко