Справа № 3 – 2432/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 вересня 2010 року Суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області – Дурасова Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Саксаганського РВ КМУ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривого Рогу,
працюючого зварювальником
ВАТ „Меттранссервіс”, проживаючого
за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 187 ч. 1 КпАП України
ВСТАНОВИВ:
06.08.2010 року о 21.00 год. гр-н ОСОБА_2 був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду, встановлених відносно нього.
ОСОБА_2 у судовому засіданні вину свою визнав повністю, розкаювався у вчиненому.
Відповідно до ч. 1 ст. 187 КпАП України, порушення правил адміністративного нагляду особами, у відношенні яких встановлено такий нагляд, – тягнуть за собою накладення штрафу.
Вислухавши ОСОБА_2, дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_2 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 1 КпАП України, тому накладає на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 187 ч. 1, 268, 283, 284 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності, в порядку ст. 187 ч. 1 КпАП України та накласти стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 КУпАП.
Суддя Ю.В. Дурасова