Справа №3-4172/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.
12.08.2010 г. м. Харків
Суддя Московського суду м.Харкова Оксененко В.А., розглянувши матеріали,що надійшли від начальника ДАІ з обслуговування м.Харкова та ОСОБА_1 України в Харківській області про притягнення до адміністративній відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Харкова, працюючого ПП «Каскад Буд» ,проживаючого: в АДРЕСА_1
за ст.124 КпАП України,-
установив:
1.08.10р. близько 19:20 год., ОСОБА_2 керуючи автомобілем «MITSYBISHI», д.н. НОМЕР_3 рухаючись по Московському проспекту біля вул.Кошкіна в м.Харкові при зміні напрямку руху не переконався що це буде безпечним скоїв зіткнення з автомобілем «CHEVROLET», д.н. НОМЕР_4, чим заподіяв матеріальну шкоду.
При судовому розгляді ОСОБА_2 вину свою визнав повністю та надав суду письмові пояснення.
Вислухавши ОСОБА_3,вивчивши матеріали справи , суд приходить до наступного.
Як встановлено , 1.08.10г., близько 19:20 год. по Московському проспекту- ул.Кошкіна в м.Харкові мало місце ДТП, у результаті котрого автомобіль «MITSYBISHI», д.н. НОМЕР_5, під керуванням водія ОСОБА_2 та автомобіль «CHEVROLET», д.н. НОМЕР_6 під керуванням водія ОСОБА_4 зіткнулись.
У настанні ДТП винуватий водій ОСОБА_2 порушивши п.10.1 ПДР України згідно котрого «перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху».
На місці пригоди постраждалих осіб не було, автомобілі отримали механічні пошкодження.
Викладені обставини справи підтверджуються матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії АХ № 252671 від 1.08.10р. , схемою місця ДТП, поясненнями водіїв.
При призначенні покарання суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника,його відношення до вчиненого.
Керуючись ст.ст. 33, 124 КпАП України, суд, -
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 грн.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності,її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя- В.А. Оксененко.