Справа № 5-39/10 р.
П О С Т А Н О В А
І М ЕН Е М У К Р А Ї Н И
ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПОКАРАННЯ
14 КВІТНЯ 2010 РОКУ САРАТСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У СКЛАДІ: СУДДІ БУШУЛЯНА В.І.,
ПРИ СЕКРЕТАРІ КОРЖАН О.В.,
ЗА УЧАСТЮ: ПРОКУРОРА КАЙКУЛІНОЇ І.О.,
У ВІДКРИТОМУ СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ В ЗАЛІ СУДУ В С.М.Т. САРАТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РОЗГЛЯНУВ ПОДАННЯ ІНСПЕКТОРА САРАТСЬКОГО РАЙОННОГО ПІДРОЗДІЛУ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МВ КВІ УДДУ З ПВП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПОКАРАННЯ
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, УРОДЖЕНЦЯ ТА МЕШКАНЦЯ АДРЕСА_1, УКРАЇНЦЯ, ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, МАЮЧОГО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ОДРУЖЕНОГО, НЕ ПРАЦЮЮЧОГО, РАНІШЕ СУДИМОГО: 03 КВІТНЯ 2009 РОКУ, САРАТСЬКИМ РАЙОННИМ СУДОМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗА Ч. 2 СТ. 185 КК УКРАЇНИ, НА СТРОК ОДИН РІК ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СТ. 75 КК УКРАЇНИ, ЗВІЛЬНЕННОГО ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ З ІСПИТОВИМ СТРОКОМ НА ОДИН РІК,
СУД,
В С Т А Н О В И В :
Інспектор Саратського районного підрозділу Білгород-Дністровського МВ КВІ УДДУ з ПВП в Одеській області, звернувся до суду з поданням, вказуючи, що в період відбування покарання, засуджений ОСОБА_3 зарекомендував себе з позитивної сторони. Умови та порядок відбування покарання не порушив. До адміністративної та кримінальної відповідальності за час відбування покарання не притягувався. За місцем мешкання характеризується позитивно, і тому просив суд задовольнити подання, звільнити його від відбування покарання з випробуванням, призначеного судом, у зв’язку з закінченням випробувального терміну.
Заслухавши представника Саратського районного підрозділу Білгород-Дністровського МВ КВІ УДДУ з ПВП в Одеській області, засудженого ОСОБА_3, прокурора, який не заперечував проти звільнення засудженого від відбування покарання, вивчивши матеріали, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Так, згідно вироку Саратського районного суду Одеської області, від 03 квітня 2009 року, ОСОБА_3 дійсно був засуджений за ч. 2 ст. 185 КК України, на строк один рік позбавлення волі, із застосуванням ст. 75 КК України, він був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.
Як встановлено в суді, ОСОБА_3 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, характеризується позитивно, іспитовий строк скінчився.
Відповідно до ч. 1 ст. 78 КК України, – після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов’язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.
У зв’язку з викладеним, суд вважає, що оскільки ОСОБА_3, після винесення вироку, виконав покладені на нього судом обов’язки, не скоїв нового злочину, він своєю поведінкою довів своє виправлення і тому він має бути звільнений від подальшого відбування покарання, у зв’язку з закінченням іспитового строку.
КЕРУЮЧИСЬ Ч. 1 СТ. 78 КК УКРАЇНИ, СТ.СТ. 408-1, 409 КПК УКРАЇНИ,
СУД,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, УРОДЖЕНЦЯ ТА МЕШКАНЦЯ АДРЕСА_1, УКРАЇНЦЯ, ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, МАЮЧОГО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, ОДРУЖЕНОГО, НЕ ПРАЦЮЮЧОГО, РАНІШЕ СУДИМОГО: 03 КВІТНЯ 2009 РОКУ, САРАТСЬКИМ РАЙОННИМ СУДОМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗА Ч. 2 СТ. 185 КК УКРАЇНИ, НА СТРОК ОДИН РІК ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СТ. 75 КК УКРАЇНИ, ЗВІЛЬНЕННОГО ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ З ІСПИТОВИМ СТРОКОМ НА ОДИН РІК, – ЗВІЛЬНИТИ ВІД ПОКАРАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ЗАКІНЧЕННЯМ ІСПИТОВОГО СТРОКУ.
ПОСТАНОВА МОЖЕ БУТИ ОСКАРЖЕНА ДО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧЕРЕЗ САРАТСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ПРОТЯЗІ 7 ДІБ З ДНЯ ЙОГО ПРОГОЛОШЕННЯ.
СУДДЯ