ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД
Справа № 2-8870/10р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 вересня 2010 року
Тернопільський міськрайонний суд в складі:
головуючої судді Юрдиги О.С.
при секретарі Бєлоусовій К.О.
з участю позивача
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м.Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалося, оскільки вони люди різних характерів і поглядів на життя, через що між ними постійно виникають непорозуміння, вони стали чужими один одному, втратили почуття взаємоповаги та любові один до одного, протягом тривалого часу не підтримують подружніх стосунків та не ведуть спільного господарства, їх шлюб носить формальний характер і збереження сім’ї є неможливим.
Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримала з мотивів викладених у позовній заяві та просила позов задовольнити.
Відповідач у судове засідання не з»явився, проте подав нотаріально посвідчену заяву про визнання позову з клопотанням про розгляд справи у його відсутності.
Дослідивши та оцінивши зібрані докази у справі, суд встановив наступні обставини справи.
29.10.1988 року сторони зареєстрували шлюб про що в книзі реєстрації шлюбів зроблено запис за №1565, що стверджується свідоцтвом про шлюб серія НОМЕР_1 виданим 29.10.1988 року відділом РАГСу Тернопільської міської ради народних депутатів.
Між подружжям склалися неприязні відносини, сторони втратили почуття поваги та любові один до одного, тривалий час не ведуть спільне господарство та не підтримують шлюбних стосунків. Сумісне життя подружжя є неможливим, шлюб існує лише формально, і тому його доцільно розірвати, оскільки збереження шлюбу суперечить інтересам позивача, що має істотне значення.
Відповідно до вимог ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.
З врахуванням встановлених судом обставин, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.
На підставі наведеного та керуючись ст.10, 60, 130, 212, 215 Цивільного процесуального кодексу, ст. 112, 114 Сімейного Кодексу України суд, -
вирішив:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 29.10.1988 року відділом РАГСу Тернопільської міської ради народних депутатів, актовий запис №1565.
При одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути державне мито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (17 гривень) із ОСОБА_2, а ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
Головуюча - суддя Юрдига О.С.
Копія вірна
Суддя Юрдига О.С