Судове рішення #10841110

                                                                           Справа №2-6251/2010                      

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

( з а о ч н е )

          30 серпня 2010 року                                  Печерський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді                                                                                                 Волкової С.Я.

при секретарі                                                                                                                  Топал А.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням по місцю реєстрації,

в с т а н о в и в :

          Позивачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 звернулися  до суду із позовом до відповідачів ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, просять визнати  їх такими, що втратили право на користування жилим приміщенням АДРЕСА_1 та зняти відповідачів з реєстраційного обліку за зазначеною адресою, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 р. померла їх бабуся ОСОБА_7, яка була квартиронаймачем зазначеної вище квартири, на даний час ця квартира не приватизована та здійснити приватизацію неможливо у зв’язку з тим, що у вказаній квартирі зареєстровані ОСОБА_4 – колишня дружина ОСОБА_1, ОСОБА_5 та ОСОБА_6 – дочка відповідачки  від першого шлюбу та спільний син ОСОБА_4 та ОСОБА_6 Вони за вказаною адресою не проживають тривалий час, ОСОБА_5 разом з дітьми добровільно виселились і вивезла усе належне їй та дітям майно.

          В судовому засіданні  представник позивачів ОСОБА_8 підтримала позовні  вимоги ОСОБА_1, ОСОБА_2,  посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.

          В судове засідання позивачка ОСОБА_3 не з’явилася, про час і місце судового розгляду оповіщена у встановленому порядку, від позивачки надійшла заява про розгляд справи за її відсутності.

          В судове засідання відповідачка ОСОБА_4 не з’явилася, про час і місце судового розгляду оповіщена у встановленому порядку.

          В судове засідання відповідачка ОСОБА_5 не з’явилася, про час і місце судового розгляду оповіщена у встановленому порядку.

          В судове засідання відповідач ОСОБА_6 не з’явився, про час і місце судового розгляду оповіщений у встановленому порядку.

          Встановлено, що  АДРЕСА_1 загальною площею 70,40 кв.м., складається з трьох кімнат житловою площею 49,80 кв.м., розташована на другому поверсі п’ятиповерхового будинку.

          В спірній квартирі прописані сторони. Вказана обставина підтверджується наданою суду  довідкою  КП “Печерська брама”№1105 від 28.04.2010 р. Відповідачі поселилися і були 17.11.1992 р. прописані у спірну квартиру у якості членів сім’ї онука наймача. 22.06.2010 р. шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_4  розірвано.

          Відповідно до ч.3 ст.61 ЦПК України обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлені ці обставини.

          Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 22.06.2010 р., що набрало законної сили, позов ОСОБА_1 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу задоволено, шлюб, зареєстрований 24.03.1992 р. у Відділі РАЦС Печерського РУЮ у м. Києві за актовим записом №197, розірвано.

          При винесенні рішення суд вважав встановленим, що сторони проживали однією сім’єю до 1994 р., з того часу відповідачка разом з спільною дитиною проживають окремо; сторони з того часу не ведуть спільне господарство, не підтримують шлюбних відносин, не спілкуються.

          Відповідно до  ч.2 ст.107 ЖК України у разі вибуття наймача та членів його сім’ї на постійне проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщення вважається розірваним з дня вибуття. Якщо з жилого приміщення вибуває не вся сім’я, то договір найму жилого приміщення не розривається, а член сім’ї, який вибув, втрачає право користування цим жилим приміщенням з дня вибуття.

          Судом встановлено факт вибуття відповідачів із спірної квартири та факт їх не проживання в ній без поважних причин.

          Суд знаходить позовні вимоги обґрунтованими, в судовому засіданні доведеними, тому відповідачів слід визнати такими, що втратили право користування жилим приміщенням АДРЕСА_1 та зняти їх з реєстраційного обліку за зазначеною адресою.

          На підставі викладеного, керуючись ст.107 ЖК України, ст.16 ЦК України, ст.ст.   10,11,60,169,212-215,224-233 ЦПК України, суд

в и р і ш и в :

          Позов – задовольнити.

          Визнати ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 такими, що втратили право користування жилим приміщенням АДРЕСА_1 та зняти їх з реєстраційного обліку за зазначеною адресою.

          Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.  Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого ЦПК України.

          СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація