Судове рішення #10840522

Справа № 2-1236/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАІНИ

31 серпня 2010 р.                   Алуштинський міський суд АР Крим

в складі

головуючого  судді    Скісова Є.М.

при секретарі              Малой Т.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Алушті справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  

ВСТАНОВИВ

ОСОБА_1 . звернулась до суду до ОСОБА_2 з позовом про стягнення аліментів на утримання дитини , мотивуючи свої вимоги тим, що з 21.09.1996 року вона проживала з відповідачем в зареєстрованому шлюбі, від якого мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Тривалий час разом не проживають, спільного господарства не ведуть. Вважає, що спільне життя з відповідачем неможливе, спору стосовно дитини та спільного майна немає. Просить розірвати шлюб між нею та відповідачем.

Відповідач в судовому засіданні не заперечував проти задоволення позову.

Вислухавши позивача, відповідача, дослідивши письмові докази по справі, суд знаходить позов таким, що підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що 21 вересня 1996 року ОСОБА_1 уклала шлюб з ОСОБА_2 , про що свідчить свідоцтво про одруження НОМЕР_1, видане відділом реєстрації актів цивільного стану міста Алушти Автономної Республіки Крим 21 вересня 1996 року (а.с. 4).

Від шлюбу вони  мають сина  ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, про що свідчить свідоцтво про народження НОМЕР_2, видане відділом реєстрації актів цивільного стану міста Алушти Автономної Республіки Крим 09 лютого 2001 року (а.с. 5).

Тривалий час ОСОБА_1 . та ОСОБА_2 однією родиною не проживають,  спільного господарства не ведуть. Примирення вважають неможливим. Спору стосовно дитини та спільного майна немає.

Згідно ст.112 ч.2 Сімейного Кодексу суд ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо  буде встановлено, що подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам однієї з них.

Суд дійшов висновку про те, що формальне збереження шлюбу не відповідає інтересам сторін.

Керуючись статтями 110-112 Сімейного Кодексу України, статтями 10, 60, 209, 213-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ

Позовну заяву ОСОБА_1 – задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , зареєстрований 21 вересня 1996 року у відділі РАЦСу міста Алушти АРК, актовий запис № 168, - розірвати.

Фамілію позивачці після розірвання шлюбу залишити – « ОСОБА_1».

Рішення може бути оскаржене в порядку ч. 1 ст. 294 ЦПК України, а саме: апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя    Алуштинського                          підпис                          Є.М. Скісов

міського суду

Згідно з оригіналом

Суддя                                                                                               Є.М. Скісов

Помічник судді                                                                               І.Ю. Бетіна

  • Номер: 6/334/336/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1236/10
  • Суд: Ленінський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Скісов Євген Михайлович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.09.2016
  • Дата етапу: 18.10.2016
  • Номер: 6/643/39/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1236/10
  • Суд: Московський районний суд м. Харкова
  • Суддя: Скісов Євген Михайлович
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.12.2018
  • Дата етапу: 21.03.2019
  • Номер: 6/263/24/2020
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1236/10
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Маріуполя
  • Суддя: Скісов Євген Михайлович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.12.2019
  • Дата етапу: 26.02.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація