Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #10839956

                № 3 – 3457/10                                                                        

                                                          П О С Т А Н О В А

23.07.2010  року                                  іменем України                               м. Харків

          Суддя Московського районного суду м. Харкова Харченко А.М., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Управління Державтоінспекції ГУМВС в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Харкова, громадянина України, мешкає в АДРЕСА_1

            за ст. 124 Кодексу  України про адміністративні правопорушення, -

                 В С Т А Н О В И В

           Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1 02 .07.2010 р. о 10.15 год., керуючи автомобілем КАМАЗ д.н. НОМЕР_3  рухаючись по під’їзній дорозі в районі будинку 120 по вул.. Академіка Павлова , не дав дорогу транспортному засобу який наближався з правого боку,  внаслідок чого відбулось зіткнення з автомобілем ПЕЖО д.н. НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2,  чим порушив вимоги ПДР України.

        Підтвердженням обставин ДТП є протокол про адміністративне правопорушення, протокол огляду місця дорожньо – транспортної пригоди,  та схема ДТП, пояснення водіїв.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що дорожньо – транспортна пригода відбулась, в зв’язку з недотриманням водієм ОСОБА_1  вимог п. 10.11 ПДР України, де зазначено “...  У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку....„що підтверджується як кожним з доказів окремо так і їх сукупністю .

З урахуванням особи винного та ступеню вини суд вважає за можливе призначити покарання у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, та керуючись ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

П О С ТА Н О В И В

ОСОБА_1 - піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 340 грн. у доход держави.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником до Апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через суд першої інстанції, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дні винесення постанови.

        Відповідно до ст.. 308 КпАП України – у разі несплати накладеного штрафу впродовж 15 діб, його розмір збільшується вдвічі.

Суддя