Справа № 5-189/09 р.
ПОСТАНОВА
24 березня 2009 року Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:
головуючого судді: Хіневича В.І.
при секретарі: Спірідоновій І.Ю.
за участю прокурора: Степаненка І.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці подання адміністрації Кременчуцької виправної колонії Полтавської області (№69) про умовно-дострокове звільнення ОСОБА_1, за ст. 81 КК України на невідбуту частини покарання,
ВСТАНОВИВ:
КВК (№69) спільно із спостережною комісією Крюківської райради м. Кременчука звернулися до суду з даним поданням, де просять звільнити ОСОБА_1 умовно-достроково на невідбуту частину покарання.
В поданні вказують, що ОСОБА_1 засуджений 19 травня 2006 року Золотоніським райсудом Черкаської області. До Кременчуцької виправної колонії засуджений прибув 14.01.2007 року, за час відбування покарання в якій характеризується позитивно, неодноразово заохочувався, чим довів своє виправлення.
Суд, вислухавши думку прокурора, який не заперечував проти умовно-дострокового звільнення засудженого ОСОБА_1, засудженого, який підтримав подання, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав:
Судом встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець та мешканець АДРЕСА_1, українець, громадянин України, не одружений, раніше судимий.
По даній справі засуджений 19 травня 2006 року Золотоніським райсудом Черкаської області за ст. 185 ч. 3,71 ч. 1 КК України до 4 років позбавлення волі.
Початок строку покарання 19 травня 2006 року. Кінець строку покарання 19 травня 2010 року. Відповідно до ч. 2 ст. 81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване, якщо засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.
Так, засуджений ОСОБА_1 під час тримання Черкаському слідчому ізоляторі та в Петрівської виправної колонії УДДУПВП у Кіровоградській області (№49) стягнень та заохочень не мав.
З 14.01.2007 року засуджений відбуває покарання в Кременчуцькій виправній колонії управління ДДУПВП у Полтавській області (№69). За час відбування покарання характеризується добре, стягнень не має, має одне заохочення.
За правами п. 2 ст. 81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим не менше двох третин строку покарання, призначеного судом за умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин, а також у разі, якщо особа раніше відбувала покарання у вигляді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила злочин, за який вона засуджена до позбавлення волі.
Приймаючи до уваги вищевикладене, а також те, що на даний час засуджений ОСОБА_1 сумлінною поведінкою і ставлення до праці довів своє виправлення, при цьому ним вже відбуто 2/3 частини призначеного вироком 19 травня 2006 року Золотоніським райсудом Черкаської області покарання, суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 81 КК України суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Спільне подання адміністрації Кременчуцької виправної колонії Управління ДДУПВП у Полтавській області (№69) та спостережної комісії Крюківської районної ради м. Кременчука про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1 за ст. 81 КК України на невідбуту частину покарання - задовольнити.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, умовно-достроково звільнити від подальшого відбування покарання, призначеного за вироком від 19 травня 2006 року Золотоніським райсудом Черкаської області на невідбутий строк 1 р. 1 міс. 25 дн.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Полтавської області протягом 7 діб.