Справа 2-3676-2009
УХВАЛА
30 квітня 2009 року. Артемівський міськрайонний суд Донецької області, у
складі: - головуючого - судді Божка В.П.,
при секретарі - Лосинській І.М.,
представника позивача - Безкоровайної О.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Артемівську справу за позовною заявою КПРЖП «Ремонтник» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, суд
ВСТАНОВИВ:
КПРЖП «Ремонтник» звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Справа була призначена до розгляду, але позивач звернувся до суду з заявою про залишення позовної заяви без розгляду, в зв'язку з тим, що спір вирішений у добровільному порядку.
Суд вважає, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду, так як згідно ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України - суд своєю ухвалою залишає заяву без розгляду, якщо заявник подав заяву про залишення заяви без розгляду.
Керуючись ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду позовну заяву КПРЖП «Ремонтник» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано до Артемівського міськрайонного суду Донецької області протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга до Апеляційного суду Донецької області на ухвалу суду подається протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала складена у нарадчій кімнаті.