Судове рішення #10789202

Справа № 3-8896/10

П О С Т А Н О В А

                              І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

27 серпня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва             Бойко О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ІДПС Рівненської роти ДПС,  про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

          за ст. 122 ч. 3   КУпАП , -

в с т а н о в и в :

  ОСОБА_1 27.06.2010 року о 09  год. 30 хв.  на 427 км автодороги  Київ-Чоп, керуючи автомобілем “Мерседес”, державний номерний знак НОМЕР_1, перевищив швидкість руху більше ніж на 50 км/год., на ділянці дороги, де проводиться реконструкція і встановлено дорожні знаки 3.29 (70 км/од.,) та 1.37 „Дорожні роботи”. Швидкість руху 138 к/год., чим допустив  порушення п. 12.9  ПДР України, тобто здійснив дії передбачені ч. 3 ст.122 КУпАП.  

 В судове засідання особа відносно, якої складено протокол    ОСОБА_1  не з”явився, про день та час слухання справи повідомлений належним чином, але від нього не надійшло клопотання про перенесення слухання справи, а тому  вважаю за можливе розглянути справу у його відсутність на підставі доказів, що містяться в матеріалах справи.

         З огляду на викладене, дослідивши матеріали справи,  прихожу до висновку про наявність вини    ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.122 КУпАП.

         З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи, яка притягується  до адміністративної відповідальності, йому необхідно призначити  адміністративне стягнення у виді штрафу.

   На підставі ст.122 ч. 3 КУпАП України та керуючись ст.ст. 283, 284, 285   КУпАП України, –

п о с т а н о в и в :

  визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.122 КУпАП України та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі 680  (шістсот вісімдесят) гривень.

  Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом 10 діб з моменту її винесення.

     Суддя                                                                   Бойко О.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація