Судове рішення #10778060

Справа №2о- 98 (2010)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

м. Волноваха                                   30 липня 2010року

 

Волноваський районний суд, Донецької області

у складі: головуючого - судді Гальченко І.В.

        при  секретарі – Сєрих І.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту трудового стажу, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся в суд із заявою про встановлення факту трудового стажу і свої доводи мотивує тим, що він з 02.01.1996р. працює на посаді головного лікаря узлової лікарні м.Волноваха, спочатку працював виконувачем обов*язків з 02.01.1996р., а з 05.02.1996року дотепер працює головним лікарем вказаної лікарні, але в трудовій книжці вказано, що він працює на посаді головного лікаря з 02.01.1996р. (фактично був виконуючий обов*язки), тому коли він звернувся для отримання ліцензії на лікарню, йому відмовили, оскільки в трудовій книжці є таке протиріччя, тому просив встановити факт його трудового стажу на посаді в.о.головного лікаря – з 02.01.1996р., а з 05.02.1996року дотепер на посаді головного лікаря ДЗ “Вузлова лікарня ст.Волноваха ДП “Донецька залізниця”.

 

Заявник просив розглянути справу за його відсутності.

Зацікавлена особа – ДЗ “Вузлова лікарня ст.Волноваха ДП “Донецька залізниця” просили розглянути справу у відсутності їх представника, проти заяви не заперечували.

Суд, заслухавши пояснення свідків, дослідивши матеріали справи, вважає, що вимоги заявника підлягають задоволенню, тому що допитані в судовому засіданні свідки ОСОБА_2, ОСОБА_3 показали суду, що вони знають завника багато років – ще до того як він прийшов працювати у лікарню у 1996р., підтвердили факт того що він працював на посаді в.о.головного лікаря узлової лікарні м.Волноваха з 02.01.1996р., а через місяць – з 05.02.1996року став працювати головним лікарем, де і працює дотепер (свідки підтвердили свої слова своїми трудовими книжками, які були оглянути судом у судовому засіданні).

У трудовій книжці завника, яка була оглянута судом в судовому засіданні (а.с.3), вказано що заявник прийнятий на посаду головного лікаря по переводу з Волноваської райради 02.01.1996р. (наказ від 01.02.1996р., а відповідно до довідки ДАЗТУкраїни ДП “Донецька залізниця” №1131/НВС від 20.07.2010р. (а.с.4) заявник працював на посаді виконуючого обов*язки головного лікаря з 02.01.1996р., а з 05.02.1996року дотепер працює на посаді головного лікаря ДЗ “Вузлова лікарня ст.Волноваха ДП “Донецька залізниця”.

З приведених доказів випливає, що в суду немає основ сумніватися в правдивості показань свідків, оскільки вони підтвердили пояснення заявника, також і підтвердили документально свої слова, вони підтвердили що заявник працював саме на посаді в.о.головного ллікаря з дня прийнятя його на роботу в узлову лікарню – з 02.01.1996р., а через місяць був переведений на посаду головного лікаря, де працює дотепер.

Тому суд вважає, що на підставі ст.256-259 ЦПК України необхідно установити факт роботи заявника на посаді в.о.головного лікаря узлової лікарні ст.Волноваха з 02.01.1996р., і на посаді головного лікаря лікарні – з 05.02.1996р. Цей факт має юридичне значення, він дає можливість отримати ліцензію.

На підставі ст.55 Конституції України, керуючись ст.ст.15,256-259 ЦПК України, суд -

                                 ВИРІШИВ:

Встановити факт того, що ОСОБА_1 –ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. працював на посаді виконуючого обов*язки головного лікаря узлової лікарні ст.Волноваха з 02.01.1996р., і на посаді головного лікаря ДЗ “Вузлова лікарня ст.Волноваха ДП “Донецька залізниця” -  з 05.02.1996р. дотепер.

Рішення може бути оскаржене в Донецький апеляційний суд через Волновахский районний суд протягом 20-ти днів після подачи заяви до райсуду про його оскарження, яка може бути подана протягом 10-ти днів з дня проголошення рішення.

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація