№3-1693/10
П О С Т А Н О В А
01 вересня 2010 року м.Цюрупинськ
Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Пляс М.Г., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженки м.Петровська Ворошиловградської області, що проживає по АДРЕСА_1, приватного підприємця,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164-1 КпАП України,-
ВСТАНОВИВ:
22.06.2010р. начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Цюрупинському районі Гаврилюк Н.В. при перевірці фізичної особи підприємця ОСОБА_1, було виявлено допущене нею порушення ведення податкового обліку, чим порушила п.п.7.4.1. п.7.4.ст.7 Закону України від 03.04.1997р. «Про податок на додану вартість».
Правопорушниця в суд на виклик не з’явилась. Судова повістка про виклик до суду не була їй вручена та повернута до суду з відміткою вузла зв’язку про те, що закінчився термін її зберігання. Оскільки правопорушниця викликалась до суду за адресою, яку вона зазначила при складанні протоколу, і не з’явилася до вузла зв’язку для отримання судової повістки, вважаю її повідомленою про розгляд справи.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбачений ч.1 ст.164-1 КпАП України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283, 284 КпАП України,-
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ст.164-1 ч.1 КпАП України у вигляді штрафу у розмірі 51грн.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному суді Херсонської області через Цюрупинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя М.Г.Пляс