Судове рішення #10771027

Справа № 3-1300/2010 р.

ПОСТАНОВА

16.08. 2010 р.     Суддя Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області Яковлєва М.С. розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Кам’янсько-Дніпровського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, про притягнення  до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5 року народження, мешканця  АДРЕСА_1, не працює,   за ст. 173 ч. 1   КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

29.05.2010 р.  до чергової частини Кам’янсько-Дніпровського РВ ГУМВС України в Запорізькій області поступила заява ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, яка проживає в АДРЕСА_2, в якій вона просить прийняти міри до свого сина, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, який 29.05.2010 року приблизно о 12 год. 20 хв. розпочав вдома сварку, в ході якої висловлювався на її адресу грубими, нецензурними словами.

В ході проведення перевірки  було встановлено, що ОСОБА_1 є ОСОБА_2 рідним сином, який прописаний у неї в будинку, але на даний час живе окремо від неї. 29 травня 2010 року приблизно о 12 годині її син прийшов до неї додому і почав вимагати у неї гроші на власні потреби, але вона відповіла, що грошей у неї немає. Після цього він почав висловлюватися на її адресу грубими, нецензурними словами і тривало це близько 5 хвилин, після чого він пішов з двору до себе додому.

Будучи опитаною ОСОБА_3 пояснила, що вона проживає по сусідству з ОСОБА_2 Так, 29 травня 2010 року , приблизно о 12 годині вона знаходилась у себе вдома. Приблизно в цей час вона почула крики і нецензурні слова зі сторони сусідів. Прислухавшись вона зрозуміла, що кричить ОСОБА_1 на свою мати і вимагає у неї гроші. Продовжувались нецензурні слова близько 5 хвилин, після чого ОСОБА_1 пішов з двору своєї матері.

Будучи опитаним ОСОБА_1 пояснив, що навесні цього року він з дружиною уклав усний договір зі своєю мамою про те, що вони віддають їй за балаган з сезону 2000 грн.. На протязі весни вони з дружиною купували все необхідне і коли почався торгівельний сезон, то його мати різко змінила своє ставлення до них і почала вимагати більше грошей, ніж вони домовлялися. 29 травня 2010 року він прийшов до своєї мами і почав вимагати у неї гроші у сумі 2500 грн., які вони з дружиною потратили на балаган, на плівку, сімена, добрива, але мати відповіла йому. Йому дана відповідь не сподобалась і він гучно облаяв її грубими нецензурними словами, після чого пішов додому.  

Враховуючи, що гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд

    ПОСТАНОВИВ:    

Піддати ОСОБА_1  адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 51 (п’ятдесят одна) грн. на користь держави на р/р  33116336700143, отримувач - Державний бюджет Кам’янсько-Дніпровського району – 21081300, код ЄДРПОУ 34677098, банк одержувача Головне управління Державного казначейства України в Запорізькій області, МФО 8130015.

Постанова набуває законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя (підпис)

Постанова набирає чинності: 27.08.2010 року

Строк пред’явлення до виконання 27.11.2010 року

Суддя                                     М.С. Яковлєва    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація