Судове рішення #10761286

                                                                                                                                             Справа 2-303/2010 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

   

      30 серпня  2010 року                         Буринський районний суд Сумської області

                                              в складі :   головуючого Міщенко В.М.

                                             при секретарі                    Ключник О.М.

     розглянувши у відкритому  судовому засіданні в  залі суду м. Буринь  справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про зміну розміру аліментів на утримання дитини,

ВСТАНОВИВ:

    Позивач  ОСОБА_1.. звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про зміну розміру аліментів на утримання сина ОСОБА_3  ІНФОРМАЦІЯ_1, на якого  він сплачує аліменти в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу)  щомісяця ,але не менше  30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  , згідно рішення Буринського райсуду Сумської області від  24 березня   2010 року.   Просить змінити розмір аліментів, визначений вказаним рішенням суду  і постановити нове рішення про стягнення з нього аліментів у твердій грошовій сумі в розмірі  230 гривнів  щомісячно, або в розмірі  1/4 частини всіх видів заробітку (доходу)  щомісяця ,але не менше  30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  

              Свої вимоги він  мотивує тим, що  не має постійного місця роботи , хворіє  і не в змозі сплачувати аліменти, в розмірі , визначеному судом.

              Відповідач  ОСОБА_2. позов визнала  повністю  та просить його задовольнити.

    Суд , дослідивши обставини справи , представлені докази та давши їм оцінку , вважає що позов   підлягає   задоволенню.

В судовому засіданні встановлено, згідно рішення Буринського райсуду Сумської області від 24 березня   2010 року  позивач повинен сплачувати на утримання сина ОСОБА_3  ІНФОРМАЦІЯ_1 ,  аліменти в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку (доходу)  щомісяця ,але не менше  30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку . Відповідач  ніде не працює ,  аліменти сплачує не в повному розмірі , в результаті чого виникла  заборгованість в сумі близько 1000 гривнів.

 В останній час здоров'я  позивача  погіршилось, про що свідчать довідки з лікарні від 11. 05.2010 року.

             У відповідності до ст.192 СК України розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров”я когось із них.  

    Враховуючи матеріальне становище платника аліментів, матеріальне становище дитини, а також згоду одержувача аліментів на зміну розміру стягуваних аліментів суд приходить до висновку, що з  позивача слід стягувати аліменти у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу)  щомісяця ,але не менше  30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  

      Керуючись ст.ст.. 213-215 ЦПК України, ст.. 180-182, 192 Сімейного кодексу України, суд,

                                                          ВИРІШИВ:

             Стягувати з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,  уродженця с. Михайлівка Буринського району Сумської області  аліменти , в розмірі  1/4 частини всіх видів його  заробітку (доходу)   ,але не менше  30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку  , щомісячно , на утримання   сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 до досягнення ним повноліття. Аліменти стягувати на користь матері – ОСОБА_2 .

             Стягування розпочати  з дня набрання рішенням законної сили.

             Раніше виданий виконавчий лист по рішенню суду від 24 березня  2010 року відізвати.

             Стягнути  з ОСОБА_1, на користь держави державне мито в розмірі  51 гривня  та 120 гривень витрат на  інформаційно-технічне забезпечення розгляду  справи.

            Рішення може бути оскаржено в Сумській апеляційний суд через Буринський районний суд шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення , заяви про апеляційне оскарження , і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її  копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Головуючий :  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація