РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 березня 2007р Острозький районний суд Рівненської області
суддя Венгерчук А.О.
при секретарі Самолюку А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Острозі справу № 2-0-33 \07
за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має
юридичне значення
ВСТАНОВИВ
ОСОБА_1 звернувся із заявою в суд, в якій просить встановити належність правовстановлюючого документа , а саме Свідоцтва про право особистої власності на домоволодіння від 06.11.1987 року, виданого виконавчим комітетом Острозької районної ради народних депутатів на ім'я ОСОБА_2.
Посилається на те, що у вказаному Свідоцтві невірно вказано його по-батькові "ОСОБА_2" замість " ОСОБА_1".
В судовому засіданні заявник підтримав заяву і просить суд задовольнити її. Вказує, що він не може скласти заповіт у зв'язку з зазначеними неточностями.
Суд, перевіривши матеріали справи, вислухавши пояснення заявника, заінтересованої особи , свідків , вважає, що заява підлягає задоволенню.
Так, відповідно до запису в паспорті серії НОМЕР_1 ОСОБА_1 по-батькові зазначено « ОСОБА_1» .
В свідоцтві на забудову садиби в сільських населених пунктах Української РСР забудовник зазначений - ОСОБА_1 .
За вказаних обставин суд вважає за доцільне встановити належність заявнику правовстановлюючого документа , а саме - Свідоцтва про право особистої власності на домоволодіння від 06.11.1987 року, виданою виконавчим комітетом Острозької районної ради народних депутатів на ім'я ОСОБА_2. Керуючись ст. 212-215 , 256 ЦПК України , суд
ВИРІШИВ
Встановити належність правовстановлюючого документа , а саме Свідоцтва про право особистої власності на домоволодіння від 06.11.1987 року, виданого виконавчим комітетом Острозької районної ради народних депутатів на ім'я ОСОБА_2 - ОСОБА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Рівненської області . Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано , але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи.