№3-2132/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2010 року cуддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, що поступив із Залізничного РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим про притягання до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Узбекистану, громадянина України, що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, проживає за адресою: АДРЕСА_2, до адміністративної відповідальності не приттягувався
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
23.07.2010 року о 16 год. 00 хвилин по вул. Г.Васильєва булі будинку №32 у м. Сімферополі у проїжджої частини дороги з причепу державний номер НОМЕР_1, громадянин ОСОБА_2 здійснював торгівлю з рук у невстановленому місці самсою у кількості 20 одиниць на загальну суму 140 грн.
У суді ОСОБА_2 визнав себе винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пояснивши, у відповідності з вищевикладеним, розкаявся у вчиненому.
Заслухавши пояснення ОСОБА_2, вивчивши відомості адміністративного матеріалу, дослідивши та оцінивши усі наявні по справі докази у їх сукупності, приходжу до висновку про наявність і діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 160 КУпАП - за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.
Вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується даними адміністративного матеріалу, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серія КР№ 117230 від 23.07.2010 року (а.с.1); рапортом ОСОБА_3 (а.с.2); протоколом огляду від 23.07.2010 року (а.с.3); поясненнями свідків ОСОБА_4 і ОСОБА_5 та особистими поясненнями правопорушника у суді.
При визначенні ОСОБА_2 виду та розміру адміністративного стягнення, у відповідності з вимогами частини 3 статті 33 КупАП, враховую характер вчиненого ним правопорушення, ступень вини, а також обставини, які пом’якшують його відповідальність – щире розкаяння у вчиненому, визнання своєї вини, та оцінивши усі зібрані докази по справі у їх сукупності, вважаю за достатнє призначити ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 119 гривень без конфіскації предметів торгівлі.
Крім того, згідно з актом ЖЕУ-4 від 26.07.2010 року на а.с. 10 у ОСОБА_2 був вилучений причеп автомобільний, державний номер НОМЕР_1 та поміщений на територію господарського двору ЖЕУ-4 до розгляду судом адміністративного матеріалу. Оскільки, автомобільний причеп не є предметом торгівлі, він підлягає поверненню ОСОБА_2
Призначене стягнення буде достатнім для його виправлення та зможе запобігти вчиненню ОСОБА_2 аналогічних правопорушень.
На підставі частини 1 статті 160 КУпАП, керуючись статтями 283 - 284, 294 КУпАП, суддя,-
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Узбекистану винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 160 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 119 (сто дев’ятнадцять) гривень 00 копійок.
Вилучений у ОСОБА_2 причеп автомобільний, державний номер НОМЕР_1, який згідно акту ЖЕУ-4 від 26.07.2010 року знаходиться на території господарчого двору ЖЕУ-4 повернути ОСОБА_2 – за належністю.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.
Суддя