№ 3-2317/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 вересня 2010 року суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, що поступив з Лінійного відділу в аеропорту Сімферополь Сімферопольського міського управління ГУ МВС України в АР Крим про притягання до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Каменка, Сімферопольського району, Республіки Крим, громадянина України, що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, проживає за адресою: АДРЕСА_2, до адміністративної відповідальності не притягувався
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, -
в с т а н о в и в :
10 липня 2010 року біля 19 год. 00 хвилин на зупинці громадського транспорту в аеропорту Сімферополь ОСОБА_2 голосно висловлювався нецензурною лайкою, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
Вина правопорушника в інкримінованому йому правопорушенні підтверджується сукупністю відомостей адміністративного матеріалу, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серія КР № 141 від 22.07.2010 року (а.с.2); постановою за справою про адміністративне правопорушення від 22.07.2010 року (а.с.3); рапортом ОСОБА_3 від 22.07.2010 року (а.с.1); постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 19.07.2010 року (а.с.4); письмовими поясненнями свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_7 (а.с.5-8), а також особистими поясненнями правопорушника у суді, який погодився зі складеним відносно нього протоколом про адміністративне правопорушення та розкаявся у вчиненому.
З урахуванням усього вищевикладеного у сукупності, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, за вчинення якого статтею 173 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за дрібне хуліганство і вважаю за необхідне піддати ОСОБА_2 адміністративному стягненню у вигляді стягнення штрафу у дохід держави у розмірі 51 гривня, яке буде достатнім для його виправлення, зможе запобігти вчиненню ним у майбутньому аналогічних правопорушень.
На підставі ст. 173 КУпАП, керуючись ст. ст. 283 - 285, 294 КУпАП, суддя, -
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня 00 копійок.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.
Суддя