Судове рішення #10751697

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

Справа № 2-н-277/10

У Х В А Л А

02 вересня 2010 року суддя Печерського районного суду м. Києва Макаренко Г.В., вивчивши заяву ОСОБА_2 про видачу судового наказу,

В С Т А Н О В И В:

Заявник звернулась до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з Центральної виборчої комісії грошових коштів у сумі 536,14 грн. за невиплачену заробітну плату з 24 по 31.12.2009 року виходячи з 744,00 грн. встановлених ОВК в договорі за грудень місяць 2009 р., за чергування з 02 і 03.01.2010 р. в святкові і вихідні дні на ВД № 3 ТВО № 223 в подвійному розмірі, виходячи з місячної оплати 869,00 грн., встановлених у договорі за роботу 28 і 29.01.10 р. згідно вимог Закону України «Про вибори Президента України» та 100,00 грн. обіцяної грошової винагороди з 1580,00 грн., виділених на ДВК №3.

При цьому заявниця просила врахувати індекс інфляції на день постановлення судового наказу і 3 % річних  за користування вказаними коштами боржником.    

Відповідно до ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано, у разі якщо  заявлено   вимогу   про   стягнення  нарахованої,  але  не виплаченої працівникові суми заробітної плати.

Разом з тим, звертаючись до суду з вказаною заявою в порядку наказного провадження заявницею не надано суду документів на підтвердження того, що сума коштів, яку вона просить стягнути з боржника була нарахованою, але не виплаченою їй заробітною платою.

Згідно із ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо із заяви і поданих документів вбачається спір про право.

Тому, з врахуванням викладеного, без дослідження та правового аналізу правовідносин між боржником та стягувачем, і перевірки розрахунку заборгованості, правових підстав її стягнення, суд позбавлений можливості встановити безспірність вимог заявниці, а від так і видати судовий наказ у відповідності з вимогами ЦПК України.

Слід зазначити, що в даному випадку існує спір про право, який необхідно вирішувати у позовному провадженні шляхом подання відповідної позовної заяви в порядку встановленому чинним законодавством, а тому в прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 96, 100 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

В прийнятті заяви ОСОБА_2 про видачу судового наказу – відмовити.

Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано протягом п’яти днів з дня її отримання до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд м. Києва.

СУДДЯ                                     Г.В. Макаренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація