Справа № 3-1533/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 серпня 2010 року місто Любомль.
Суддя Любомльського районного суду Волинської області Дорош П.І., розглянувши справу, що надійшла з Любомльського ВДАІ УДАІ УМВС України у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,
у вчиненні проступків, передбачених статтею 124, частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,--
встановив:
ОСОБА_1 31 липня 2010 року близько 22 години по вулиці Брестській міста Любомль, керуючи в стані алкогольного сп’яніння мопедом «Альфа», не врахував дорожню обстановку при об’їзді перешкоди та допустив зіткнення з пішоходом ОСОБА_2 і автомобілем «Субару», реєстраційний номер НОМЕР_1, чим порушив пункти 2.9 (а), 12.3 Правил дорожнього руху України. В результаті дорожньо-транспортної пригоди пошкоджено автомобіль, пішоходу завдано легких тілесних ушкоджень.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, у вчиненому розкаявся. Додав, що завдані аварією збитки ним відшкодовано.
Крім пояснень, винність ОСОБА_1 у вчиненні проступків стверджено протоколом про адміністративне правопорушення, постановою про відмову у порушенні кримінальної справи, протоколами огляду транспорту, висновком результатів медичного огляду.
Дії ОСОБА_1 містять склад правопорушень, передбачених статтею 124, частиною 1 статті 130 КУпАП.
Вирішуючи питання про стягнення, розкаяння ОСОБА_1, відшкодування завданих збитків, відношу до обставин, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення. Обставин, які б обтяжували відповідальність, не встановлено.
Враховуючи наведене, на підставі частини 2 статті 36 КУпАП слід застосувати стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, -- за частиною 1 статті 130 КУпАП -- у виді громадських робіт.
Керуючись пунктом 1 частини 1 статті 284 КУпАП, на підставі статті 36 КУпАП, --
постановив:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушень, передбачених статтею 124, частиною 1 статті 130 КУпАП, і накласти стягнення в межах санкції частини 1 статті 130 КУпАП у виді громадських робіт строком 50 (п’ятдесят) годин.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, а у разі подання таких – після розгляду справи апеляційним судом.
На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подано апеляційну скаргу або внесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області через Любомльський районний суд.
Суддя Любомльського районного суду
Волинської області П.І. Дорош