Судове рішення #10740675

   Справа №3-4866\2010

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

31 серпня 2010 р.                                                                      м.Чернігів

Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова – Самусь Л.В.,                                                                                           при секретарі – Сидорець Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ЧМВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  не працюючого, мешканця АДРЕСА_1 - за ст. 173-2 ч.1  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -                                                                                  

в с т а н о в и в :

          03.08.2010 р. о 22.00 год. ОСОБА_1, знаходячись за  місцем свого мешкання по АДРЕСА_1,  вчинив насильство в сім’ї, тобто умисно вчинив дії фізичного та психологічного характеру щодо своєї співмешканки ОСОБА_2 (ображав нецензурними словами, застосовував фізичне насильство) , внаслі док чого могла бути завдана шкода психічному та фізичному  здоров’ю потерпілої, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч. 1 КпАП України .

    В судовому засіданні ОСОБА_1 погодився з протоколом, щиро розкаявся, просив врахувати відсутність попередніх притягнень до відповідальності та претензій з боку потерпілої, оскільки на цей час відносини між ними налагодились і не призначати суворого стягнення.

Зазначене правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, із яким особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, була згодна, та матеріалами справи – протоколом усної заяви потерпілої та письмовими  поясненнями. Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного порушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КпАП України, повністю доведена наданими та перевіреними у судовому засіданні  доказами .

      Вирішуючи питання щодо накладення адміністративного стягнення, враховуються характер учиненого правопорушення, дані особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь її вини, майновий стан,  приймається до уваги обставина, що пом’якшує відповідальність – щире розкаяння, відсутність обставин, що її обтяжують, у зв’язку з чим доходить висновку, що є підстави для накладення стягнення у вигляді штрафу у мінімальному розмірі, що є достатнім для виховання вищезазначеної особи, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобіганню вчинення нових правопорушень, як нею, так і іншими особами .

    На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 7, 9, 23, 33, 34, 245, 283, 284 п. 1, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

п о с т а н о в и в  :

    Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч.1 КпАП України і накласти стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51грн.

    Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення до апеляційного суду Чернігівської області.

Суддя                                                                                         Л.В. Самусь                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація